NK-Lightning 2019
NK Lightning - Ronde 2 - 15-06-2019
Locatie Koning Willem II Stadion Start datum 15-06-2019
Plaats Tilburg Eind datum 15-06-2019
Land Nederland Pairing systeem Amsterdams
Organisatie SG King Scheidsrechters Frans Peeters

Ronde 2
Pos Naam Prt W R V Pl Score TPR SRtg
1 Liam Vrolijk 14 12 1 1 A 12,5 2566 2499
2 Sjoerd van Roon 14 12 1 1 D 12,5 2496 1932
3 Anish Giri 14 11 2 1 A 12,0 2456 2770
4 Thomas Beerdsen 14 11 2 1 B 12,0 2431 2515
5 Niels Ondersteijn 13 10 2 1 B 12,0 2496 2424
6 Miguoel Admiraal 14 12 0 2 D 12,0 2358 2500
7 Mark Timmermans 14 11 1 2 A 11,5 2476 2460
8 Hugo ten Hertog 14 11 1 2 B 11,5 2400 2493
9 Robin Swinkels 14 11 1 2 C 11,5 2391 2414
10 Stephane Bressac 14 11 1 2 F 11,5 2296 2308
11 Bram van den Berg 13 9 3 1 E 11,5 2389 2141
12 Hing Ting Lai 14 8 6 0 B 11,0 2364 2571
13 Twan Burg 14 10 1 3 A 10,5 2404 2422
14 Joey Grochal 13 9 1 3 D 10,5 2258 2268
15 Erik Hoeksema 13 9 1 3 J 10,5 2218 2264
16 Vincent Blom 14 8 4 2 A 10,0 2375 2267
17 Merijn van Delft 14 9 2 3 C 10,0 2271 2378
18 Michiel Bosman 14 10 0 4 C 10,0 2295 2274
19 Bob Jansen 14 9 2 3 C 10,0 2311 2202
20 Cees IJzermans 14 10 0 4 C 10,0 2310 2118
21 Fitzgerald Krudde 14 10 0 4 E 10,0 2266 2305
22 Bastien Dubessay 14 10 0 4 F 10,0 2221 2288
23 Luuk Baselmans 14 9 2 3 G 10,0 2153 1969
24 Lukas Boutens 14 9 2 3 I 10,0 2162 2304
25 Manuel Bosboom 14 8 3 3 A 9,5 2330 2398
26 Dragan Skrobic 14 9 1 4 C 9,5 2233 2450
27 Anton van Rijn 14 9 1 4 D 9,5 2218 2205
28 Mykhailo Dorokhin 13 7 2 4 A 9,0 2330 2364
29 Anne Haast 14 9 0 5 C 9,0 2242 2320
30 Frank van Tellingen 14 9 0 5 E 9,0 2207 2278
31 Frank Bellers 14 9 0 5 E 9,0 2196 2194
32 Simon Provoost 14 9 0 5 I 9,0 2125 2206
33 Tim Grutter 14 8 2 4 H 9,0 2157 1943
34 Pim Blijlevens 14 8 2 4 I 9,0 2129 2145
35 Richard Schelvis 14 9 0 5 N 9,0 2005 2060
36 Tim Lammens 14 7 3 4 B 8,5 2236 2393
37 Andreas Walter 13 6 3 4 B 8,5 2290 2193
38 Dennis Kerstens 14 8 1 5 F 8,5 2130 2236
39 Mark Clijsen 14 8 1 5 G 8,5 2029 2204
40 Sjaco Versteeg 14 8 1 5 G 8,5 2059 1990
41 Thomas Mollema 14 7 3 4 H 8,5 2067 2294
42 Arthur Maters 14 8 1 5 G 8,5 2059 2043
43 Sourav Bhattacharjee 14 8 1 5 G 8,5 2056 1977
44 Christopher Debray 14 7 2 5 A 8,0 2260 2363
45 Bram van der Velden 14 7 2 5 B 8,0 2247 2155
46 Lars Vereggen 14 7 2 5 E 8,0 2128 2402
47 Brent Burg 14 6 4 4 F 8,0 2100 2284
48 Khoi Pham 14 7 2 5 F 8,0 2111 2179
49 Tim Mazajchik 14 7 2 5 F 8,0 2114 2162
50 Julien Boursier 14 8 0 6 E 8,0 2176 2112
51 Stefan Hess 14 7 2 5 G 8,0 2039 1896
52 Ilja Ozerov 14 6 4 4 H 8,0 2078 2128
53 Sam Baselmans 14 8 0 6 H 8,0 2072 2076
54 Herman Grooten 14 8 0 6 K 8,0 2080 2284
55 Hamoen Habibi 14 8 0 6 K 8,0 2102 2088
56 Diederik Lot 13 7 0 6 M 8,0 1910 2004
57 Giorgio Nordio 14 8 0 6 N 8,0 1953 1991
58 Roland Daamen 14 7 2 5 L 8,0 1953 1979
59 Onno Elgersma 14 7 1 6 D 7,5 2108 2166
60 Dustin Kuipers 14 7 1 6 F 7,5 2094 2043
61 Frans Konings 14 7 1 6 J 7,5 2043 2161
62 Adrian Schoeneshoefer 14 6 3 5 K 7,5 2105 1884
63 Dylan Achuthan 14 7 1 6 L 7,5 1969 1794
64 Kevin Schmidt 13 6 1 6 P 7,5 1833 2030
65 Jan Poppelaars 14 6 2 6 B 7,0 2199 2122
66 Lennard den Boer 14 6 2 6 D 7,0 2078 2149
67 Reinier Feiner 14 6 2 6 D 7,0 2077 1990
68 Ardin Bosboom 13 6 0 7 E 7,0 2143 2035
69 Ornett Stork 14 7 0 7 H 7,0 2014 2210
70 Jaap van Putten 13 5 2 6 H 7,0 2066 1832
71 Esper van Baar 14 5 4 5 K 7,0 2040 2127
72 César Becx 14 7 0 7 M 7,0 1865 1990
73 Robin Verhoeven 14 6 2 6 O 7,0 1904 1883
74 Arjan Kreukniet 13 6 0 7 Q 7,0 1860 1788
75 Peggy van Amerongen 14 6 1 7 D 6,5 2064 2019
76 Jord Ypma 14 5 3 6 F 6,5 2102 1714
77 Timo Bottema 14 6 1 7 H 6,5 2013 1976
78 Oleksandr Ruzaykyn 14 6 1 7 J 6,5 2013 2129
79 Rogier Dijk 13 5 1 7 I 6,5 1999 2081
80 Eduard Coenen 13 5 1 7 J 6,5 2029 2015
81 Joris Moes 14 6 1 7 K 6,5 2061 1956
82 Jasper Rijken 14 6 1 7 J 6,5 2038 1898
83 Mark van Putten 14 4 5 5 L 6,5 1871 2024
84 Harmen van den Berg 14 6 0 8 C 6,0 2116 2169
85 Gert Legemaat 14 5 2 7 E 6,0 2054 2225
86 Kenneth Grodotzki 14 4 4 6 H 6,0 2002 1996
87 Rob Haast 14 6 0 8 G 6,0 1960 1886
88 Arjen van Amerongen 14 5 2 7 I 6,0 1978 2030
89 Axel Harutyunyan 14 5 2 7 I 6,0 1995 2006
90 Alef Boer 14 6 0 8 K 6,0 1978 2166
91 Edwyn Mesman 14 6 0 8 J 6,0 1954 2149
92 Bart Plasmans 14 6 0 8 M 6,0 1851 1735
93 Hans de Lange 14 6 0 8 M 6,0 1870 1683
94 Huong Do 14 6 0 8 O 6,0 1875 1811
95 Timo Yeh 14 6 0 8 N 6,0 1908 1673
96 Gert van Bunderen 13 4 2 7 P 6,0 1782 1781
97 Brent van Dusseldorp 14 5 1 8 I 5,5 1994 1738
98 Ruben Hooghwerff 14 4 3 7 L 5,5 1867 1760
99 Mike Kroon 14 5 1 8 N 5,5 1826 1862
100 Tommy Grooten 13 4 1 8 P 5,5 1766 1580
101 Carlos Preuter 14 4 2 8 I 5,0 1939 1931
102 Robin Duson 14 5 0 9 J 5,0 1958 2008
103 Jeroen van Winkoop 13 3 2 8 J 5,0 1960 1899
104 Bart van Putten 14 4 2 8 L 5,0 1830 1936
105 Jose Antonio Alonso 14 5 0 9 M 5,0 1798 1871
106 Robbert van Dijkhuizen 14 5 0 9 M 5,0 1799 1843
107 John van de Laar 13 4 0 9 Q 5,0 1730 1783
108 Marieke van Essen 14 4 1 9 L 4,5 1848 1554
109 Domien Kuijpers 14 4 1 9 O 4,5 1774 1834
110 Sarah Daif 13 3 1 9 O 4,5 1779 1755
111 Frans van der Heiden 14 4 1 9 O 4,5 1818 1664
112 Frank Lambregts 13 3 1 9 Q 4,5 1678 1835
113 Judith van Amerongen 14 4 0 10 G 4,0 1886 1661
114 Koen Haast 14 4 0 10 K 4,0 1859 2214
115 Youri Gerritse 14 3 2 9 K 4,0 1894 1973
116 Harry Appelo 14 4 0 10 L 4,0 1754 1820
117 Dave Wildschut 14 4 0 10 M 4,0 1827 1149
118 Joppe Raats 14 4 0 10 N 4,0 1740 1789
119 Ron van Dijk 13 3 0 10 Q 4,0 1649 1776
120 Stefan Vleming 14 3 1 10 L 3,5 1769 1725
121 Barbara Perrusset 14 3 1 10 O 3,5 1721 1869
122 David ter Weele 14 3 1 10 O 3,5 1774 1499
123 Wim Jongeneel 13 2 1 10 P 3,5 1621 1789
124 Sernin van de Krol 13 2 1 10 Q 3,5 1628 1719
125 Fabian Rijken 13 2 1 10 P 3,5 1644 1484
126 Maarten Werkhoven 14 3 0 11 M 3,0 1669 1804
127 Bert−Jan Boer 14 3 0 11 N 3,0 1720 1580
128 Julian van Kuijk 13 2 0 11 P 3,0 1613 1376
129 Frans Vreugdenhil 14 2 1 11 O 2,5 1627 1986
130 John van Waardenberg 13 1 0 12 N 2,0 1515 1720
131 Minas Avedissian 13 1 0 12 Q 2,0 1478 1562
132 Boran Karlioglu 13 1 0 12 Q 2,0 1497 1220
133 Hans Uittenbogaard 14 1 1 12 N 1,5 1578 1660
134 Theo van der Pol 13 0 1 12 P 1,5 1336 1523

Nr. Wit Zwart Resultaat
A1 Anish Giri Vincent Blom ½−½
A1 Twan Burg Mark Timmermans 0−1
A1 Manuel Bosboom Liam Vrolijk 0−1
A1 Christopher Debray Mykhailo Dorokhin 1−0
A2 Vincent Blom Mykhailo Dorokhin 1−0
A2 Liam Vrolijk Christopher Debray 1−0
A2 Mark Timmermans Manuel Bosboom 1−0
A2 Anish Giri Twan Burg ½−½
A3 Twan Burg Vincent Blom 1−0
A3 Manuel Bosboom Anish Giri 0−1
A3 Christopher Debray Mark Timmermans 0−1
A3 Mykhailo Dorokhin Liam Vrolijk 1−0
A4 Vincent Blom Liam Vrolijk ½−½
A4 Mark Timmermans Mykhailo Dorokhin ½−½
A4 Anish Giri Christopher Debray 1−0
A4 Twan Burg Manuel Bosboom 0−1
A5 Manuel Bosboom Vincent Blom ½−½
A5 Christopher Debray Twan Burg 0−1
A5 Mykhailo Dorokhin Anish Giri 0−1
A5 Liam Vrolijk Mark Timmermans 1−0
A6 Vincent Blom Mark Timmermans 0−1
A6 Anish Giri Liam Vrolijk 0−1
A6 Twan Burg Mykhailo Dorokhin 1−0
A6 Manuel Bosboom Christopher Debray ½−½
A7 Christopher Debray Vincent Blom 0−1
A7 Mykhailo Dorokhin Manuel Bosboom ½−½
A7 Liam Vrolijk Twan Burg 1−0
A7 Mark Timmermans Anish Giri 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
B1 Thomas Beerdsen Hing Ting Lai ½−½
B1 Andreas Walter Hugo ten Hertog 0−1
B1 Niels Ondersteijn Tim Lammens 1−0
B1 Jan Poppelaars Bram van der Velden 0−1
B2 Hing Ting Lai Bram van der Velden 1−0
B2 Tim Lammens Jan Poppelaars 1−0
B2 Hugo ten Hertog Niels Ondersteijn 1−0
B2 Thomas Beerdsen Andreas Walter 1−0
B3 Andreas Walter Hing Ting Lai ½−½
B3 Niels Ondersteijn Thomas Beerdsen 1−0
B3 Jan Poppelaars Hugo ten Hertog 0−1
B3 Bram van der Velden Tim Lammens ½−½
B4 Hing Ting Lai Tim Lammens ½−½
B4 Hugo ten Hertog Bram van der Velden 1−0
B4 Thomas Beerdsen Jan Poppelaars 1−0
B4 Andreas Walter Niels Ondersteijn 0−1
B5 Niels Ondersteijn Hing Ting Lai ½−½
B5 Jan Poppelaars Andreas Walter ½−½
B5 Bram van der Velden Thomas Beerdsen 0−1
B5 Tim Lammens Hugo ten Hertog 0−1
B6 Hing Ting Lai Hugo ten Hertog 1−0
B6 Thomas Beerdsen Tim Lammens 1−0
B6 Andreas Walter Bram van der Velden ½−½
B6 Niels Ondersteijn Jan Poppelaars 1−0
B7 Jan Poppelaars Hing Ting Lai ½−½
B7 Bram van der Velden Niels Ondersteijn 0−1
B7 Tim Lammens Andreas Walter 0−1
B7 Hugo ten Hertog Thomas Beerdsen 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
C1 Robin Swinkels Harmen van den Berg 1−0
C1 Anne Haast Bob Jansen 0−1
C1 Michiel Bosman Merijn van Delft 1−0
C1 Cees IJzermans Dragan Skrobic 1−0
C2 Harmen van den Berg Dragan Skrobic 0−1
C2 Merijn van Delft Cees IJzermans 0−1
C2 Bob Jansen Michiel Bosman 1−0
C2 Robin Swinkels Anne Haast 1−0
C3 Anne Haast Harmen van den Berg 1−0
C3 Michiel Bosman Robin Swinkels 1−0
C3 Cees IJzermans Bob Jansen 0−1
C3 Dragan Skrobic Merijn van Delft 0−1
C4 Harmen van den Berg Merijn van Delft 0−1
C4 Bob Jansen Dragan Skrobic 0−1
C4 Robin Swinkels Cees IJzermans 1−0
C4 Anne Haast Michiel Bosman 1−0
C5 Michiel Bosman Harmen van den Berg 1−0
C5 Cees IJzermans Anne Haast 1−0
C5 Dragan Skrobic Robin Swinkels ½−½
C5 Merijn van Delft Bob Jansen 1−0
C6 Harmen van den Berg Bob Jansen 0−1
C6 Robin Swinkels Merijn van Delft 1−0
C6 Anne Haast Dragan Skrobic 1−0
C6 Michiel Bosman Cees IJzermans 1−0
C7 Cees IJzermans Harmen van den Berg 1−0
C7 Dragan Skrobic Michiel Bosman 1−0
C7 Merijn van Delft Anne Haast 1−0
C7 Bob Jansen Robin Swinkels 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
D1 Peggy van Amerongen Lennard den Boer 0−1
D1 Onno Elgersma Reinier Feiner 0−1
D1 Anton van Rijn Sjoerd van Roon 0−1
D1 Miguoel Admiraal Joey Grochal 1−0
D2 Lennard den Boer Joey Grochal 0−1
D2 Sjoerd van Roon Miguoel Admiraal 1−0
D2 Reinier Feiner Anton van Rijn 0−1
D2 Peggy van Amerongen Onno Elgersma 0−1
D3 Onno Elgersma Lennard den Boer 1−0
D3 Anton van Rijn Peggy van Amerongen 1−0
D3 Miguoel Admiraal Reinier Feiner 1−0
D3 Joey Grochal Sjoerd van Roon 0−1
D4 Lennard den Boer Sjoerd van Roon 0−1
D4 Reinier Feiner Joey Grochal 0−1
D4 Peggy van Amerongen Miguoel Admiraal 0−1
D4 Onno Elgersma Anton van Rijn 0−1
D5 Anton van Rijn Lennard den Boer 1−0
D5 Miguoel Admiraal Onno Elgersma 1−0
D5 Joey Grochal Peggy van Amerongen 1−0
D5 Sjoerd van Roon Reinier Feiner 1−0
D6 Lennard den Boer Reinier Feiner ½−½
D6 Peggy van Amerongen Sjoerd van Roon 0−1
D6 Onno Elgersma Joey Grochal 0−1
D6 Anton van Rijn Miguoel Admiraal 0−1
D7 Miguoel Admiraal Lennard den Boer 1−0
D7 Joey Grochal Anton van Rijn 1−0
D7 Sjoerd van Roon Onno Elgersma 1−0
D7 Reinier Feiner Peggy van Amerongen 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
E1 Fitzgerald Krudde Frank Bellers 0−1
E1 Julien Boursier Gert Legemaat 1−0
E1 Bram van den Berg Frank van Tellingen 1−0
E1 Ardin Bosboom Lars Vereggen 1−0
E2 Frank Bellers Lars Vereggen 1−0
E2 Frank van Tellingen Ardin Bosboom 1−0
E2 Gert Legemaat Bram van den Berg 0−1
E2 Fitzgerald Krudde Julien Boursier 1−0
E3 Julien Boursier Frank Bellers 1−0
E3 Bram van den Berg Fitzgerald Krudde 1−0
E3 Ardin Bosboom Gert Legemaat 1−0
E3 Lars Vereggen Frank van Tellingen 0−1
E4 Frank Bellers Frank van Tellingen 1−0
E4 Gert Legemaat Lars Vereggen 0−1
E4 Fitzgerald Krudde Ardin Bosboom 1−0
E4 Julien Boursier Bram van den Berg 0−1
E5 Bram van den Berg Frank Bellers 1−0
E5 Ardin Bosboom Julien Boursier 0−1
E5 Lars Vereggen Fitzgerald Krudde 0−1
E5 Frank van Tellingen Gert Legemaat 1−0
E6 Frank Bellers Gert Legemaat 0−1
E6 Fitzgerald Krudde Frank van Tellingen 1−0
E6 Julien Boursier Lars Vereggen 0−1
E6 Bram van den Berg Ardin Bosboom 1−0
E7 Ardin Bosboom Frank Bellers 0−1
E7 Lars Vereggen Bram van den Berg ½−½
E7 Frank van Tellingen Julien Boursier 1−0
E7 Gert Legemaat Fitzgerald Krudde 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
F1 Jord Ypma Bastien Dubessay 0−1
F1 Dustin Kuipers Khoi Pham 0−1
F1 Dennis Kerstens Tim Mazajchik 1−0
F1 Brent Burg Stephane Bressac ½−½
F2 Bastien Dubessay Stephane Bressac 0−1
F2 Tim Mazajchik Brent Burg 0−1
F2 Khoi Pham Dennis Kerstens 0−1
F2 Jord Ypma Dustin Kuipers 0−1
F3 Dustin Kuipers Bastien Dubessay 0−1
F3 Dennis Kerstens Jord Ypma 0−1
F3 Brent Burg Khoi Pham 0−1
F3 Stephane Bressac Tim Mazajchik 1−0
F4 Bastien Dubessay Tim Mazajchik 1−0
F4 Khoi Pham Stephane Bressac 0−1
F4 Jord Ypma Brent Burg ½−½
F4 Dustin Kuipers Dennis Kerstens ½−½
F5 Dennis Kerstens Bastien Dubessay 0−1
F5 Brent Burg Dustin Kuipers 0−1
F5 Stephane Bressac Jord Ypma 1−0
F5 Tim Mazajchik Khoi Pham 1−0
F6 Bastien Dubessay Khoi Pham 1−0
F6 Jord Ypma Tim Mazajchik 0−1
F6 Dustin Kuipers Stephane Bressac 0−1
F6 Dennis Kerstens Brent Burg 1−0
F7 Brent Burg Bastien Dubessay 1−0
F7 Stephane Bressac Dennis Kerstens 1−0
F7 Tim Mazajchik Dustin Kuipers 1−0
F7 Khoi Pham Jord Ypma 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
G1 Mark Clijsen Rob Haast 1−0
G1 Luuk Baselmans Sourav Bhattacharjee 1−0
G1 Stefan Hess Sjaco Versteeg 0−1
G1 Judith van Amerongen Arthur Maters 0−1
G2 Rob Haast Arthur Maters 0−1
G2 Sjaco Versteeg Judith van Amerongen 1−0
G2 Sourav Bhattacharjee Stefan Hess ½−½
G2 Mark Clijsen Luuk Baselmans 0−1
G3 Luuk Baselmans Rob Haast 1−0
G3 Stefan Hess Mark Clijsen 1−0
G3 Judith van Amerongen Sourav Bhattacharjee 0−1
G3 Arthur Maters Sjaco Versteeg 1−0
G4 Rob Haast Sjaco Versteeg 0−1
G4 Sourav Bhattacharjee Arthur Maters 1−0
G4 Mark Clijsen Judith van Amerongen 1−0
G4 Luuk Baselmans Stefan Hess 0−1
G5 Stefan Hess Rob Haast 0−1
G5 Judith van Amerongen Luuk Baselmans 0−1
G5 Arthur Maters Mark Clijsen 0−1
G5 Sjaco Versteeg Sourav Bhattacharjee 1−0
G6 Rob Haast Sourav Bhattacharjee 0−1
G6 Mark Clijsen Sjaco Versteeg 1−0
G6 Luuk Baselmans Arthur Maters ½−½
G6 Stefan Hess Judith van Amerongen 1−0
G7 Judith van Amerongen Rob Haast 0−1
G7 Arthur Maters Stefan Hess 1−0
G7 Sjaco Versteeg Luuk Baselmans 0−1
G7 Sourav Bhattacharjee Mark Clijsen 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
H1 Tim Grutter Thomas Mollema 0−1
H1 Jaap van Putten Ornett Stork 1−0
H1 Timo Bottema Ilja Ozerov 0−1
H1 Kenneth Grodotzki Sam Baselmans 0−1
H2 Thomas Mollema Sam Baselmans 1−0
H2 Ilja Ozerov Kenneth Grodotzki ½−½
H2 Ornett Stork Timo Bottema 0−1
H2 Tim Grutter Jaap van Putten 1−0
H3 Jaap van Putten Thomas Mollema 1−0
H3 Timo Bottema Tim Grutter 0−1
H3 Kenneth Grodotzki Ornett Stork 0−1
H3 Sam Baselmans Ilja Ozerov 0−1
H4 Thomas Mollema Ilja Ozerov 1−0
H4 Ornett Stork Sam Baselmans 0−1
H4 Tim Grutter Kenneth Grodotzki 1−0
H4 Jaap van Putten Timo Bottema ½−½
H5 Timo Bottema Thomas Mollema 0−1
H5 Kenneth Grodotzki Jaap van Putten 1−0
H5 Sam Baselmans Tim Grutter 0−1
H5 Ilja Ozerov Ornett Stork 0−1
H6 Thomas Mollema Ornett Stork 0−1
H6 Tim Grutter Ilja Ozerov 0−1
H6 Jaap van Putten Sam Baselmans 0−1
H6 Timo Bottema Kenneth Grodotzki 1−0
H7 Kenneth Grodotzki Thomas Mollema ½−½
H7 Sam Baselmans Timo Bottema 1−0
H7 Ilja Ozerov Jaap van Putten ½−½
H7 Ornett Stork Tim Grutter 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
I1 Simon Provoost Arjen van Amerongen 1−0
I1 Axel Harutyunyan Pim Blijlevens 0−1
I1 Carlos Preuter Lukas Boutens 0−1
I1 Brent van Dusseldorp Rogier Dijk 0−1
I2 Arjen van Amerongen Rogier Dijk 1−0
I2 Lukas Boutens Brent van Dusseldorp 1−0
I2 Pim Blijlevens Carlos Preuter ½−½
I2 Simon Provoost Axel Harutyunyan 1−0
I3 Axel Harutyunyan Arjen van Amerongen ½−½
I3 Carlos Preuter Simon Provoost 0−1
I3 Brent van Dusseldorp Pim Blijlevens 0−1
I3 Rogier Dijk Lukas Boutens 0−1
I4 Arjen van Amerongen Lukas Boutens 0−1
I4 Pim Blijlevens Rogier Dijk 1−0
I4 Simon Provoost Brent van Dusseldorp 1−0
I4 Axel Harutyunyan Carlos Preuter 1−0
I5 Carlos Preuter Arjen van Amerongen 1−0
I5 Brent van Dusseldorp Axel Harutyunyan 1−0
I5 Rogier Dijk Simon Provoost 1−0
I5 Lukas Boutens Pim Blijlevens 0−1
I6 Arjen van Amerongen Pim Blijlevens 0−1
I6 Simon Provoost Lukas Boutens 0−1
I6 Axel Harutyunyan Rogier Dijk 1−0
I6 Carlos Preuter Brent van Dusseldorp 0−1
I7 Brent van Dusseldorp Arjen van Amerongen 0−1
I7 Rogier Dijk Carlos Preuter 1−0
I7 Lukas Boutens Axel Harutyunyan 1−0
I7 Pim Blijlevens Simon Provoost 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
J1 Jasper Rijken Erik Hoeksema 0−1
J1 Robin Duson Eduard Coenen 1−0
J1 Oleksandr Ruzaykyn Jeroen van Winkoop 1−0
J1 Edwyn Mesman Frans Konings 0−1
J2 Erik Hoeksema Frans Konings 1−0
J2 Jeroen van Winkoop Edwyn Mesman 0−1
J2 Eduard Coenen Oleksandr Ruzaykyn 1−0
J2 Jasper Rijken Robin Duson 1−0
J3 Robin Duson Erik Hoeksema 0−1
J3 Oleksandr Ruzaykyn Jasper Rijken 0−1
J3 Edwyn Mesman Eduard Coenen 1−0
J3 Frans Konings Jeroen van Winkoop 0−1
J4 Erik Hoeksema Jeroen van Winkoop 1−0
J4 Eduard Coenen Frans Konings 1−0
J4 Jasper Rijken Edwyn Mesman 1−0
J4 Robin Duson Oleksandr Ruzaykyn 0−1
J5 Oleksandr Ruzaykyn Erik Hoeksema 0−1
J5 Edwyn Mesman Robin Duson 1−0
J5 Frans Konings Jasper Rijken 1−0
J5 Jeroen van Winkoop Eduard Coenen ½−½
J6 Erik Hoeksema Eduard Coenen 1−0
J6 Jasper Rijken Jeroen van Winkoop ½−½
J6 Robin Duson Frans Konings 0−1
J6 Oleksandr Ruzaykyn Edwyn Mesman 1−0
J7 Edwyn Mesman Erik Hoeksema 0−1
J7 Frans Konings Oleksandr Ruzaykyn 1−0
J7 Jeroen van Winkoop Robin Duson 0−1
J7 Eduard Coenen Jasper Rijken 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
K1 Herman Grooten Joris Moes 0−1
K1 Alef Boer Hamoen Habibi 1−0
K1 Esper van Baar Koen Haast 1−0
K1 Youri Gerritse Adrian Schoeneshoefer ½−½
K2 Joris Moes Adrian Schoeneshoefer 0−1
K2 Koen Haast Youri Gerritse 0−1
K2 Hamoen Habibi Esper van Baar 1−0
K2 Herman Grooten Alef Boer 1−0
K3 Alef Boer Joris Moes 1−0
K3 Esper van Baar Herman Grooten 0−1
K3 Youri Gerritse Hamoen Habibi 0−1
K3 Adrian Schoeneshoefer Koen Haast 1−0
K4 Joris Moes Koen Haast 1−0
K4 Hamoen Habibi Adrian Schoeneshoefer 0−1
K4 Herman Grooten Youri Gerritse 1−0
K4 Alef Boer Esper van Baar 0−1
K5 Esper van Baar Joris Moes ½−½
K5 Youri Gerritse Alef Boer 0−1
K5 Adrian Schoeneshoefer Herman Grooten 0−1
K5 Koen Haast Hamoen Habibi 0−1
K6 Joris Moes Hamoen Habibi 0−1
K6 Herman Grooten Koen Haast 1−0
K6 Alef Boer Adrian Schoeneshoefer 0−1
K6 Esper van Baar Youri Gerritse 1−0
K7 Youri Gerritse Joris Moes 0−1
K7 Adrian Schoeneshoefer Esper van Baar ½−½
K7 Koen Haast Alef Boer 1−0
K7 Hamoen Habibi Herman Grooten 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
L1 Marieke van Essen Mark van Putten 0−1
L1 Dylan Achuthan Harry Appelo 1−0
L1 Bart van Putten Ruben Hooghwerff 1−0
L1 Roland Daamen Stefan Vleming 1−0
L2 Mark van Putten Stefan Vleming 1−0
L2 Ruben Hooghwerff Roland Daamen 0−1
L2 Harry Appelo Bart van Putten 1−0
L2 Marieke van Essen Dylan Achuthan 0−1
L3 Dylan Achuthan Mark van Putten ½−½
L3 Bart van Putten Marieke van Essen ½−½
L3 Roland Daamen Harry Appelo 1−0
L3 Stefan Vleming Ruben Hooghwerff ½−½
L4 Mark van Putten Ruben Hooghwerff 1−0
L4 Harry Appelo Stefan Vleming 0−1
L4 Marieke van Essen Roland Daamen 0−1
L4 Dylan Achuthan Bart van Putten 1−0
L5 Bart van Putten Mark van Putten ½−½
L5 Roland Daamen Dylan Achuthan 0−1
L5 Stefan Vleming Marieke van Essen 0−1
L5 Ruben Hooghwerff Harry Appelo 1−0
L6 Mark van Putten Harry Appelo 0−1
L6 Marieke van Essen Ruben Hooghwerff 0−1
L6 Dylan Achuthan Stefan Vleming 1−0
L6 Bart van Putten Roland Daamen 0−1
L7 Roland Daamen Mark van Putten 1−0
L7 Stefan Vleming Bart van Putten 0−1
L7 Ruben Hooghwerff Dylan Achuthan 1−0
L7 Harry Appelo Marieke van Essen 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
M1 César Becx Dave Wildschut 1−0
M1 Robbert van Dijkhuizen Maarten Werkhoven 0−1
M1 Bart Plasmans Jose Antonio Alonso 1−0
M1 Hans de Lange Diederik Lot 0−1
M2 Dave Wildschut Diederik Lot 0−1
M2 Jose Antonio Alonso Hans de Lange 0−1
M2 Maarten Werkhoven Bart Plasmans 0−1
M2 César Becx Robbert van Dijkhuizen 1−0
M3 Robbert van Dijkhuizen Dave Wildschut 0−1
M3 Bart Plasmans César Becx 0−1
M3 Hans de Lange Maarten Werkhoven 1−0
M3 Diederik Lot Jose Antonio Alonso 1−0
M4 Dave Wildschut Jose Antonio Alonso 0−1
M4 Maarten Werkhoven Diederik Lot 0−1
M4 César Becx Hans de Lange 0−1
M4 Robbert van Dijkhuizen Bart Plasmans 1−0
M5 Bart Plasmans Dave Wildschut 1−0
M5 Hans de Lange Robbert van Dijkhuizen 0−1
M5 Diederik Lot César Becx 0−1
M5 Jose Antonio Alonso Maarten Werkhoven 1−0
M6 Dave Wildschut Maarten Werkhoven 1−0
M6 César Becx Jose Antonio Alonso 0−1
M6 Robbert van Dijkhuizen Diederik Lot 0−1
M6 Bart Plasmans Hans de Lange 1−0
M7 Hans de Lange Dave Wildschut 1−0
M7 Diederik Lot Bart Plasmans 1−0
M7 Jose Antonio Alonso Robbert van Dijkhuizen 0−1
M7 Maarten Werkhoven César Becx 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
N1 Hans Uittenbogaard Giorgio Nordio 0−1
N1 Mike Kroon Joppe Raats 1−0
N1 Richard Schelvis Timo Yeh 1−0
N1 John van Waardenberg Bert−Jan Boer 0−1
N2 Giorgio Nordio Bert−Jan Boer 1−0
N2 Timo Yeh John van Waardenberg 1−0
N2 Joppe Raats Richard Schelvis 0−1
N2 Hans Uittenbogaard Mike Kroon 0−1
N3 Mike Kroon Giorgio Nordio 0−1
N3 Richard Schelvis Hans Uittenbogaard 1−0
N3 John van Waardenberg Joppe Raats 0−1
N3 Bert−Jan Boer Timo Yeh 0−1
N4 Giorgio Nordio Timo Yeh 1−0
N4 Joppe Raats Bert−Jan Boer 1−0
N4 Hans Uittenbogaard John van Waardenberg 0−1
N4 Mike Kroon Richard Schelvis 0−1
N5 Richard Schelvis Giorgio Nordio 1−0
N5 John van Waardenberg Mike Kroon 0−1
N5 Bert−Jan Boer Hans Uittenbogaard 1−0
N5 Timo Yeh Joppe Raats 1−0
N6 Giorgio Nordio Joppe Raats 1−0
N6 Hans Uittenbogaard Timo Yeh 0−1
N6 Mike Kroon Bert−Jan Boer 1−0
N6 Richard Schelvis John van Waardenberg 1−0
N7 John van Waardenberg Giorgio Nordio 0−1
N7 Bert−Jan Boer Richard Schelvis 0−1
N7 Timo Yeh Mike Kroon 1−0
N7 Joppe Raats Hans Uittenbogaard 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
O1 Frans Vreugdenhil Frans van der Heiden 0−1
O1 Barbara Perrusset Huong Do 0−1
O1 David ter Weele Domien Kuijpers 0−1
O1 Sarah Daif Robin Verhoeven 0−1
O2 Frans van der Heiden Robin Verhoeven ½−½
O2 Domien Kuijpers Sarah Daif 0−1
O2 Huong Do David ter Weele 1−0
O2 Frans Vreugdenhil Barbara Perrusset 0−1
O3 Barbara Perrusset Frans van der Heiden 0−1
O3 David ter Weele Frans Vreugdenhil 0−1
O3 Sarah Daif Huong Do 0−1
O3 Robin Verhoeven Domien Kuijpers 1−0
O4 Frans van der Heiden Domien Kuijpers 0−1
O4 Huong Do Robin Verhoeven 0−1
O4 Frans Vreugdenhil Sarah Daif 0−1
O4 Barbara Perrusset David ter Weele 0−1
O5 David ter Weele Frans van der Heiden 1−0
O5 Sarah Daif Barbara Perrusset ½−½
O5 Robin Verhoeven Frans Vreugdenhil 1−0
O5 Domien Kuijpers Huong Do 1−0
O6 Frans van der Heiden Huong Do 0−1
O6 Frans Vreugdenhil Domien Kuijpers ½−½
O6 Barbara Perrusset Robin Verhoeven 0−1
O6 David ter Weele Sarah Daif 0−1
O7 Sarah Daif Frans van der Heiden 0−1
O7 Robin Verhoeven David ter Weele ½−½
O7 Domien Kuijpers Barbara Perrusset 0−1
O7 Huong Do Frans Vreugdenhil 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
P1 Fabian Rijken Kevin Schmidt 0−1
P1 Tommy Grooten Theo van der Pol 1−0
P1 Gert van Bunderen Wim Jongeneel 1−0
P2 Theo van der Pol Gert van Bunderen 0−1
P2 Kevin Schmidt Tommy Grooten 1−0
P2 Julian van Kuijk Fabian Rijken 1−0
P3 Tommy Grooten Julian van Kuijk 1−0
P3 Gert van Bunderen Kevin Schmidt 0−1
P3 Wim Jongeneel Theo van der Pol 1−0
P4 Kevin Schmidt Wim Jongeneel 1−0
P4 Julian van Kuijk Gert van Bunderen 0−1
P4 Fabian Rijken Tommy Grooten 0−1
P5 Gert van Bunderen Fabian Rijken ½−½
P5 Wim Jongeneel Julian van Kuijk 1−0
P5 Theo van der Pol Kevin Schmidt 0−1
P6 Julian van Kuijk Theo van der Pol 1−0
P6 Fabian Rijken Wim Jongeneel 1−0
P6 Tommy Grooten Gert van Bunderen 0−1
P7 Wim Jongeneel Tommy Grooten 0−1
P7 Theo van der Pol Fabian Rijken 0−1
P7 Kevin Schmidt Julian van Kuijk 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
Q1 Sernin van de Krol Boran Karlioglu 1−0
Q1 Frank Lambregts Minas Avedissian 1−0
Q1 Arjan Kreukniet Ron van Dijk 1−0
Q2 Minas Avedissian Arjan Kreukniet 0−1
Q2 Boran Karlioglu Frank Lambregts 0−1
Q2 John van de Laar Sernin van de Krol 1−0
Q3 Frank Lambregts John van de Laar 0−1
Q3 Arjan Kreukniet Boran Karlioglu 1−0
Q3 Ron van Dijk Minas Avedissian 1−0
Q4 Boran Karlioglu Ron van Dijk 1−0
Q4 John van de Laar Arjan Kreukniet 0−1
Q4 Sernin van de Krol Frank Lambregts ½−½
Q5 Arjan Kreukniet Sernin van de Krol 1−0
Q5 Ron van Dijk John van de Laar 1−0
Q5 Minas Avedissian Boran Karlioglu 1−0
Q6 John van de Laar Minas Avedissian 1−0
Q6 Sernin van de Krol Ron van Dijk 0−1
Q6 Frank Lambregts Arjan Kreukniet 0−1
Q7 Ron van Dijk Frank Lambregts 0−1
Q7 Minas Avedissian Sernin van de Krol 0−1
Q7 Boran Karlioglu John van de Laar 0−1

Nr. Speler   Afw.reden
R1 David van Kerkhof   Afw met bericht
R1 Zoltan Tamassy   Afw met bericht
R1 Wesley Vermeulen   Afw met bericht
R1 Evert Rademakers   Afw met bericht
R1 Jimmy van Zutphen   Afw met bericht
R1 Klaudio Kolakovic   Afw met bericht
R1 Franck Steenbekkers   Afw met bericht
R1 Arnim Bossy   Afw met bericht
R1 Rene Snoeck   Afw met bericht
R1 Maxim Le Clerq   Afw met bericht
R1 Vadim van Kuijk   Afw met bericht
R1 Filip van de Velde   Afw met bericht
R1 Amr Wazzan   Afw met bericht
P1 Julian van Kuijk   Paring bye
P2 Wim Jongeneel   Paring bye
P3 Fabian Rijken   Paring bye
P4 Theo van der Pol   Paring bye
P5 Tommy Grooten   Paring bye
P6 Kevin Schmidt   Paring bye
P7 Gert van Bunderen   Paring bye
Q1 John van de Laar   Paring bye
Q2 Ron van Dijk   Paring bye
Q3 Sernin van de Krol   Paring bye
Q4 Minas Avedissian   Paring bye
Q5 Frank Lambregts   Paring bye
Q6 Boran Karlioglu   Paring bye
Q7 Arjan Kreukniet   Paring bye

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software