NK-Lightning 2019
NK Lightning - Ronde 3 - 15-06-2019
Locatie Koning Willem II Stadion Start datum 15-06-2019
Plaats Tilburg Eind datum 15-06-2019
Land Nederland Pairing systeem Amsterdams
Organisatie SG King Scheidsrechters Frans Peeters

Ronde 3
Pos Naam Prt W R V Pl Score TPR SRtg
1 Anish Giri 21 17 2 2 A 18,0 2518 2770
2 Mark Timmermans 21 17 2 2 B 18,0 2566 2460
3 Thomas Beerdsen 21 16 2 3 A 17,0 2453 2515
4 Miguoel Admiraal 21 17 0 4 A 17,0 2405 2500
5 Liam Vrolijk 21 16 1 4 A 16,5 2481 2499
6 Hing Ting Lai 21 13 7 1 B 16,5 2427 2571
7 Hugo ten Hertog 21 15 2 4 B 16,0 2405 2493
8 Robin Swinkels 21 15 2 4 B 16,0 2403 2414
9 Niels Ondersteijn 20 13 3 4 A 15,5 2432 2424
10 Manuel Bosboom 21 14 3 4 D 15,5 2371 2398
11 Dragan Skrobic 21 15 1 5 D 15,5 2303 2450
12 Mykhailo Dorokhin 20 13 2 5 E 15,0 2359 2364
13 Vincent Blom 21 11 7 3 C 14,5 2372 2267
14 Michiel Bosman 21 14 1 6 C 14,5 2319 2274
15 Lars Vereggen 21 13 3 5 H 14,5 2208 2402
16 Twan Burg 21 13 2 6 B 14,0 2379 2422
17 Merijn van Delft 21 12 4 5 C 14,0 2279 2378
18 Fitzgerald Krudde 21 14 0 7 C 14,0 2279 2305
19 Frank van Tellingen 21 14 0 7 E 14,0 2242 2278
20 Tim Lammens 21 11 6 4 F 14,0 2268 2393
21 Brent Burg 21 12 4 5 G 14,0 2192 2284
22 Sjoerd van Roon 21 12 3 6 A 13,5 2337 1932
23 Stephane Bressac 21 13 1 7 A 13,5 2255 2308
24 Bastien Dubessay 21 13 1 7 C 13,5 2231 2288
25 Lukas Boutens 21 11 5 5 C 13,5 2191 2304
26 Bram van den Berg 20 10 4 6 A 13,0 2309 2141
27 Bob Jansen 21 12 2 7 C 13,0 2277 2202
28 Anne Haast 21 13 0 8 E 13,0 2227 2320
29 Simon Provoost 21 13 0 8 D 13,0 2166 2206
30 Thomas Mollema 21 11 4 6 F 13,0 2125 2294
31 Gert Legemaat 21 12 2 7 L 13,0 2140 2225
32 Erik Hoeksema 20 11 1 8 B 12,5 2211 2264
33 Anton van Rijn 21 12 1 8 D 12,5 2192 2205
34 Andreas Walter 20 10 3 7 E 12,5 2265 2193
35 Dennis Kerstens 21 12 1 8 F 12,5 2152 2236
36 Herman Grooten 21 12 1 8 H 12,5 2110 2284
37 Ornett Stork 21 12 1 8 J 12,5 2062 2210
38 Joey Grochal 20 10 2 8 B 12,0 2220 2268
39 Frank Bellers 21 12 0 9 D 12,0 2180 2194
40 Pim Blijlevens 21 11 2 8 D 12,0 2137 2145
41 Christopher Debray 21 11 2 8 G 12,0 2224 2363
42 Bram van der Velden 21 11 2 8 F 12,0 2234 2155
43 Khoi Pham 21 11 2 8 G 12,0 2133 2179
44 Tim Mazajchik 21 11 2 8 G 12,0 2137 2162
45 Reinier Feiner 21 11 2 8 I 12,0 2092 1990
46 Peggy van Amerongen 21 11 2 8 K 12,0 2089 2019
47 Arjen van Amerongen 21 10 4 7 K 12,0 2048 2030
48 Sourav Bhattacharjee 21 11 1 9 E 11,5 2087 1977
49 Julien Boursier 21 11 1 9 F 11,5 2172 2112
50 Lennard den Boer 21 10 3 8 I 11,5 2068 2149
51 César Becx 21 11 1 9 I 11,5 1934 1990
52 Mark van Putten 21 9 5 7 J 11,5 1958 2024
53 Cees IJzermans 21 11 0 10 C 11,0 2213 2118
54 Richard Schelvis 21 11 0 10 D 11,0 2025 2060
55 Mark Clijsen 21 10 2 9 E 11,0 2041 2204
56 Arthur Maters 21 10 2 9 E 11,0 2069 2043
57 Sam Baselmans 21 11 0 10 G 11,0 2079 2076
58 Hamoen Habibi 21 11 0 10 F 11,0 2107 2088
59 Giorgio Nordio 21 11 0 10 G 11,0 2004 1991
60 Onno Elgersma 21 10 2 9 H 11,0 2101 2166
61 Kevin Schmidt 20 9 2 9 H 11,0 1928 2030
62 Jan Poppelaars 21 10 2 9 J 11,0 2139 2122
63 Harmen van den Berg 21 11 0 10 L 11,0 2116 2169
64 Robbert van Dijkhuizen 21 11 0 10 M 11,0 1879 1843
65 Koen Haast 21 11 0 10 O 11,0 1917 2214
66 Dustin Kuipers 21 10 1 10 H 10,5 2080 2043
67 Dylan Achuthan 21 9 3 9 H 10,5 2009 1794
68 Ardin Bosboom 20 9 1 10 I 10,5 2081 2035
69 Esper van Baar 21 8 5 8 I 10,5 2011 2127
70 Robin Verhoeven 21 9 3 9 I 10,5 1932 1883
71 Timo Bottema 21 10 1 10 J 10,5 2022 1976
72 Oleksandr Ruzaykyn 21 10 1 10 K 10,5 2000 2129
73 Rogier Dijk 20 9 1 10 K 10,5 1993 2081
74 Axel Harutyunyan 21 9 3 9 L 10,5 2027 2006
75 Alef Boer 21 10 1 10 L 10,5 2008 2166
76 Luuk Baselmans 21 9 2 10 B 10,0 2117 1969
77 Tim Grutter 21 9 2 10 D 10,0 2099 1943
78 Stefan Hess 21 9 2 10 G 10,0 2032 1896
79 Ilja Ozerov 21 8 4 9 G 10,0 2048 2128
80 Diederik Lot 20 9 0 11 F 10,0 1952 2004
81 Adrian Schoeneshoefer 21 8 4 9 H 10,0 2079 1884
82 Carlos Preuter 21 9 2 10 N 10,0 1943 1931
83 Robin Duson 21 10 0 11 N 10,0 1952 2008
84 Jeroen van Winkoop 20 8 2 10 M 10,0 1952 1899
85 Sjaco Versteeg 21 9 1 11 E 9,5 2022 1990
86 Roland Daamen 21 8 3 10 F 9,5 1963 1979
87 Jord Ypma 21 7 5 9 J 9,5 2061 1714
88 Joris Moes 21 8 3 10 J 9,5 2022 1956
89 Ruben Hooghwerff 21 8 3 10 M 9,5 1861 1760
90 Mike Kroon 21 9 1 11 M 9,5 1829 1862
91 Tommy Grooten 20 8 1 11 M 9,5 1805 1580
92 Frank Lambregts 20 8 1 11 N 9,5 1785 1835
93 Youri Gerritse 21 8 3 10 O 9,5 1902 1973
94 Joppe Raats 21 9 1 11 O 9,5 1808 1789
95 Barbara Perrusset 20 8 1 11 P 9,5 1770 1869
96 Maarten Werkhoven 20 8 1 11 Q 9,5 1757 1804
97 Frans Konings 21 8 2 11 H 9,0 1991 2161
98 Arjan Kreukniet 20 8 0 12 I 9,0 1856 1788
99 Huong Do 21 9 0 12 L 9,0 1906 1811
100 Timo Yeh 21 9 0 12 K 9,0 1918 1673
101 Bart van Putten 21 8 2 11 N 9,0 1837 1936
102 Bert−Jan Boer 20 8 0 12 P 9,0 1790 1580
103 Jaap van Putten 20 6 3 11 I 8,5 1969 1832
104 Eduard Coenen 20 6 3 11 J 8,5 1960 2015
105 Kenneth Grodotzki 21 6 5 10 K 8,5 1949 1996
106 Brent van Dusseldorp 21 8 1 12 M 8,5 1913 1738
107 Domien Kuijpers 21 8 1 12 N 8,5 1806 1834
108 Stefan Vleming 20 7 1 12 P 8,5 1774 1725
109 Wim Jongeneel 19 6 1 12 P 8,5 1680 1789
110 Jasper Rijken 21 7 2 12 J 8,0 1959 1898
111 Rob Haast 21 8 0 13 K 8,0 1909 1886
112 Edwyn Mesman 21 8 0 13 L 8,0 1909 2149
113 Hans de Lange 21 8 0 13 L 8,0 1874 1683
114 Frans Vreugdenhil 20 5 3 12 Q 7,5 1672 1986
115 Gert van Bunderen 20 5 2 13 K 7,0 1755 1781
116 Jose Antonio Alonso 21 7 0 14 M 7,0 1740 1871
117 Judith van Amerongen 21 7 0 14 O 7,0 1824 1661
118 Ron van Dijk 20 6 0 14 O 7,0 1665 1776
119 Frans van der Heiden 21 6 1 14 N 6,5 1771 1664
120 David ter Weele 20 5 1 14 P 6,5 1710 1499
121 Hans Uittenbogaard 20 5 1 14 Q 6,5 1684 1660
122 Bart Plasmans 21 6 0 15 L 6,0 1785 1735
123 Marieke van Essen 21 5 2 14 N 6,0 1776 1554
124 Sarah Daif 20 4 2 14 N 6,0 1716 1755
125 Harry Appelo 21 6 0 15 O 6,0 1690 1820
126 Boran Karlioglu 19 4 0 15 Q 6,0 1630 1220
127 Sernin van de Krol 19 3 1 15 P 5,5 1544 1719
128 Fabian Rijken 20 4 1 15 O 5,5 1635 1484
129 John van de Laar 20 4 0 16 M 5,0 1603 1783
130 John van Waardenberg 19 3 0 16 Q 5,0 1554 1720
131 Dave Wildschut 21 4 0 17 O 4,0 1678 1149
132 Julian van Kuijk 19 2 0 17 P 4,0 1470 1376
133 Minas Avedissian 19 2 0 17 Q 4,0 1457 1562
134 Theo van der Pol 19 1 2 16 Q 4,0 1449 1523

Nr. Wit Zwart Resultaat
A1 Stephane Bressac Bram van den Berg 0−1
A1 Anish Giri Niels Ondersteijn 0−1
A1 Thomas Beerdsen Sjoerd van Roon 1−0
A1 Miguoel Admiraal Liam Vrolijk 1−0
A2 Bram van den Berg Liam Vrolijk 0−1
A2 Sjoerd van Roon Miguoel Admiraal 0−1
A2 Niels Ondersteijn Thomas Beerdsen 0−1
A2 Stephane Bressac Anish Giri 0−1
A3 Anish Giri Bram van den Berg 1−0
A3 Thomas Beerdsen Stephane Bressac 1−0
A3 Miguoel Admiraal Niels Ondersteijn 1−0
A3 Liam Vrolijk Sjoerd van Roon 1−0
A4 Bram van den Berg Sjoerd van Roon ½−½
A4 Niels Ondersteijn Liam Vrolijk 0−1
A4 Stephane Bressac Miguoel Admiraal 1−0
A4 Anish Giri Thomas Beerdsen 1−0
A5 Thomas Beerdsen Bram van den Berg 1−0
A5 Miguoel Admiraal Anish Giri 0−1
A5 Liam Vrolijk Stephane Bressac 1−0
A5 Sjoerd van Roon Niels Ondersteijn ½−½
A6 Bram van den Berg Niels Ondersteijn 0−1
A6 Stephane Bressac Sjoerd van Roon 1−0
A6 Anish Giri Liam Vrolijk 1−0
A6 Thomas Beerdsen Miguoel Admiraal 0−1
A7 Miguoel Admiraal Bram van den Berg 1−0
A7 Liam Vrolijk Thomas Beerdsen 0−1
A7 Sjoerd van Roon Anish Giri 0−1
A7 Niels Ondersteijn Stephane Bressac 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
B1 Erik Hoeksema Hing Ting Lai 0−1
B1 Joey Grochal Hugo ten Hertog 0−1
B1 Luuk Baselmans Mark Timmermans 0−1
B1 Robin Swinkels Twan Burg 1−0
B2 Hing Ting Lai Twan Burg 1−0
B2 Mark Timmermans Robin Swinkels ½−½
B2 Hugo ten Hertog Luuk Baselmans 1−0
B2 Erik Hoeksema Joey Grochal 1−0
B3 Joey Grochal Hing Ting Lai 0−1
B3 Luuk Baselmans Erik Hoeksema 0−1
B3 Robin Swinkels Hugo ten Hertog 0−1
B3 Twan Burg Mark Timmermans 0−1
B4 Hing Ting Lai Mark Timmermans 0−1
B4 Hugo ten Hertog Twan Burg 0−1
B4 Erik Hoeksema Robin Swinkels 0−1
B4 Joey Grochal Luuk Baselmans 1−0
B5 Luuk Baselmans Hing Ting Lai 0−1
B5 Robin Swinkels Joey Grochal 1−0
B5 Twan Burg Erik Hoeksema 1−0
B5 Mark Timmermans Hugo ten Hertog 1−0
B6 Hing Ting Lai Hugo ten Hertog ½−½
B6 Erik Hoeksema Mark Timmermans 0−1
B6 Joey Grochal Twan Burg ½−½
B6 Luuk Baselmans Robin Swinkels 0−1
B7 Robin Swinkels Hing Ting Lai 0−1
B7 Twan Burg Luuk Baselmans 1−0
B7 Mark Timmermans Joey Grochal 1−0
B7 Hugo ten Hertog Erik Hoeksema 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
C1 Merijn van Delft Cees IJzermans 1−0
C1 Fitzgerald Krudde Bob Jansen 1−0
C1 Lukas Boutens Vincent Blom ½−½
C1 Bastien Dubessay Michiel Bosman 1−0
C2 Cees IJzermans Michiel Bosman 0−1
C2 Vincent Blom Bastien Dubessay ½−½
C2 Bob Jansen Lukas Boutens 0−1
C2 Merijn van Delft Fitzgerald Krudde 1−0
C3 Fitzgerald Krudde Cees IJzermans 1−0
C3 Lukas Boutens Merijn van Delft ½−½
C3 Bastien Dubessay Bob Jansen 1−0
C3 Michiel Bosman Vincent Blom 1−0
C4 Cees IJzermans Vincent Blom 0−1
C4 Bob Jansen Michiel Bosman 1−0
C4 Merijn van Delft Bastien Dubessay 1−0
C4 Fitzgerald Krudde Lukas Boutens 1−0
C5 Lukas Boutens Cees IJzermans 0−1
C5 Bastien Dubessay Fitzgerald Krudde 0−1
C5 Michiel Bosman Merijn van Delft 1−0
C5 Vincent Blom Bob Jansen 1−0
C6 Cees IJzermans Bob Jansen 0−1
C6 Merijn van Delft Vincent Blom ½−½
C6 Fitzgerald Krudde Michiel Bosman 0−1
C6 Lukas Boutens Bastien Dubessay 1−0
C7 Bastien Dubessay Cees IJzermans 1−0
C7 Michiel Bosman Lukas Boutens ½−½
C7 Vincent Blom Fitzgerald Krudde 1−0
C7 Bob Jansen Merijn van Delft 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
D1 Tim Grutter Dragan Skrobic 0−1
D1 Richard Schelvis Manuel Bosboom 0−1
D1 Pim Blijlevens Simon Provoost 0−1
D1 Frank Bellers Anton van Rijn 0−1
D2 Dragan Skrobic Anton van Rijn 0−1
D2 Simon Provoost Frank Bellers 0−1
D2 Manuel Bosboom Pim Blijlevens 1−0
D2 Tim Grutter Richard Schelvis 0−1
D3 Richard Schelvis Dragan Skrobic 0−1
D3 Pim Blijlevens Tim Grutter 1−0
D3 Frank Bellers Manuel Bosboom 0−1
D3 Anton van Rijn Simon Provoost 0−1
D4 Dragan Skrobic Simon Provoost 1−0
D4 Manuel Bosboom Anton van Rijn 1−0
D4 Tim Grutter Frank Bellers 1−0
D4 Richard Schelvis Pim Blijlevens 0−1
D5 Pim Blijlevens Dragan Skrobic 0−1
D5 Frank Bellers Richard Schelvis 1−0
D5 Anton van Rijn Tim Grutter 1−0
D5 Simon Provoost Manuel Bosboom 0−1
D6 Dragan Skrobic Manuel Bosboom 1−0
D6 Tim Grutter Simon Provoost 0−1
D6 Richard Schelvis Anton van Rijn 1−0
D6 Pim Blijlevens Frank Bellers 0−1
D7 Frank Bellers Dragan Skrobic 0−1
D7 Anton van Rijn Pim Blijlevens 0−1
D7 Simon Provoost Richard Schelvis 1−0
D7 Manuel Bosboom Tim Grutter 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
E1 Mykhailo Dorokhin Andreas Walter 1−0
E1 Anne Haast Sourav Bhattacharjee 1−0
E1 Frank van Tellingen Sjaco Versteeg 1−0
E1 Mark Clijsen Arthur Maters ½−½
E2 Andreas Walter Arthur Maters 1−0
E2 Sjaco Versteeg Mark Clijsen 1−0
E2 Sourav Bhattacharjee Frank van Tellingen 0−1
E2 Mykhailo Dorokhin Anne Haast 1−0
E3 Anne Haast Andreas Walter 0−1
E3 Frank van Tellingen Mykhailo Dorokhin 0−1
E3 Mark Clijsen Sourav Bhattacharjee 0−1
E3 Arthur Maters Sjaco Versteeg 1−0
E4 Andreas Walter Sjaco Versteeg 1−0
E4 Sourav Bhattacharjee Arthur Maters 1−0
E4 Mykhailo Dorokhin Mark Clijsen 1−0
E4 Anne Haast Frank van Tellingen 0−1
E5 Frank van Tellingen Andreas Walter 1−0
E5 Mark Clijsen Anne Haast 0−1
E5 Arthur Maters Mykhailo Dorokhin 1−0
E5 Sjaco Versteeg Sourav Bhattacharjee 0−1
E6 Andreas Walter Sourav Bhattacharjee 1−0
E6 Mykhailo Dorokhin Sjaco Versteeg 1−0
E6 Anne Haast Arthur Maters 1−0
E6 Frank van Tellingen Mark Clijsen 0−1
E7 Mark Clijsen Andreas Walter 1−0
E7 Arthur Maters Frank van Tellingen 0−1
E7 Sjaco Versteeg Anne Haast 0−1
E7 Sourav Bhattacharjee Mykhailo Dorokhin 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
F1 Diederik Lot Tim Lammens 0−1
F1 Roland Daamen Thomas Mollema 0−1
F1 Hamoen Habibi Dennis Kerstens 1−0
F1 Julien Boursier Bram van der Velden 0−1
F2 Tim Lammens Bram van der Velden 1−0
F2 Dennis Kerstens Julien Boursier 1−0
F2 Thomas Mollema Hamoen Habibi 1−0
F2 Diederik Lot Roland Daamen 0−1
F3 Roland Daamen Tim Lammens ½−½
F3 Hamoen Habibi Diederik Lot 0−1
F3 Julien Boursier Thomas Mollema 0−1
F3 Bram van der Velden Dennis Kerstens 1−0
F4 Tim Lammens Dennis Kerstens 1−0
F4 Thomas Mollema Bram van der Velden 1−0
F4 Diederik Lot Julien Boursier 0−1
F4 Roland Daamen Hamoen Habibi 0−1
F5 Hamoen Habibi Tim Lammens 0−1
F5 Julien Boursier Roland Daamen 1−0
F5 Bram van der Velden Diederik Lot 1−0
F5 Dennis Kerstens Thomas Mollema 1−0
F6 Tim Lammens Thomas Mollema ½−½
F6 Diederik Lot Dennis Kerstens 0−1
F6 Roland Daamen Bram van der Velden 0−1
F6 Hamoen Habibi Julien Boursier 0−1
F7 Julien Boursier Tim Lammens ½−½
F7 Bram van der Velden Hamoen Habibi 0−1
F7 Dennis Kerstens Roland Daamen 1−0
F7 Thomas Mollema Diederik Lot 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
G1 Christopher Debray Stefan Hess 1−0
G1 Brent Burg Giorgio Nordio 1−0
G1 Khoi Pham Sam Baselmans 1−0
G1 Tim Mazajchik Ilja Ozerov 0−1
G2 Stefan Hess Ilja Ozerov 1−0
G2 Sam Baselmans Tim Mazajchik 0−1
G2 Giorgio Nordio Khoi Pham 0−1
G2 Christopher Debray Brent Burg 1−0
G3 Brent Burg Stefan Hess 1−0
G3 Khoi Pham Christopher Debray 0−1
G3 Tim Mazajchik Giorgio Nordio 0−1
G3 Ilja Ozerov Sam Baselmans 1−0
G4 Stefan Hess Sam Baselmans 0−1
G4 Giorgio Nordio Ilja Ozerov 1−0
G4 Christopher Debray Tim Mazajchik 0−1
G4 Brent Burg Khoi Pham 1−0
G5 Khoi Pham Stefan Hess 1−0
G5 Tim Mazajchik Brent Burg 0−1
G5 Ilja Ozerov Christopher Debray 0−1
G5 Sam Baselmans Giorgio Nordio 1−0
G6 Stefan Hess Giorgio Nordio 1−0
G6 Christopher Debray Sam Baselmans 0−1
G6 Brent Burg Ilja Ozerov 1−0
G6 Khoi Pham Tim Mazajchik 0−1
G7 Tim Mazajchik Stefan Hess 1−0
G7 Ilja Ozerov Khoi Pham 0−1
G7 Sam Baselmans Brent Burg 0−1
G7 Giorgio Nordio Christopher Debray 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
H1 Adrian Schoeneshoefer Kevin Schmidt 0−1
H1 Frans Konings Lars Vereggen 0−1
H1 Dylan Achuthan Herman Grooten 0−1
H1 Dustin Kuipers Onno Elgersma 0−1
H2 Kevin Schmidt Onno Elgersma 1−0
H2 Herman Grooten Dustin Kuipers 1−0
H2 Lars Vereggen Dylan Achuthan 1−0
H2 Adrian Schoeneshoefer Frans Konings 1−0
H3 Frans Konings Kevin Schmidt 0−1
H3 Dylan Achuthan Adrian Schoeneshoefer ½−½
H3 Dustin Kuipers Lars Vereggen 0−1
H3 Onno Elgersma Herman Grooten 0−1
H4 Kevin Schmidt Herman Grooten 0−1
H4 Lars Vereggen Onno Elgersma 1−0
H4 Adrian Schoeneshoefer Dustin Kuipers 0−1
H4 Frans Konings Dylan Achuthan 0−1
H5 Dylan Achuthan Kevin Schmidt ½−½
H5 Dustin Kuipers Frans Konings 1−0
H5 Onno Elgersma Adrian Schoeneshoefer 1−0
H5 Herman Grooten Lars Vereggen ½−½
H6 Kevin Schmidt Lars Vereggen 0−1
H6 Adrian Schoeneshoefer Herman Grooten 1−0
H6 Frans Konings Onno Elgersma ½−½
H6 Dylan Achuthan Dustin Kuipers 1−0
H7 Dustin Kuipers Kevin Schmidt 1−0
H7 Onno Elgersma Dylan Achuthan 1−0
H7 Herman Grooten Frans Konings 0−1
H7 Lars Vereggen Adrian Schoeneshoefer 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
I1 Lennard den Boer Arjan Kreukniet 1−0
I1 Esper van Baar Jaap van Putten 1−0
I1 César Becx Ardin Bosboom ½−½
I1 Reinier Feiner Robin Verhoeven 0−1
I2 Arjan Kreukniet Robin Verhoeven 0−1
I2 Ardin Bosboom Reinier Feiner 0−1
I2 Jaap van Putten César Becx 0−1
I2 Lennard den Boer Esper van Baar 0−1
I3 Esper van Baar Arjan Kreukniet 0−1
I3 César Becx Lennard den Boer 0−1
I3 Reinier Feiner Jaap van Putten 1−0
I3 Robin Verhoeven Ardin Bosboom 0−1
I4 Arjan Kreukniet Ardin Bosboom 0−1
I4 Jaap van Putten Robin Verhoeven 0−1
I4 Lennard den Boer Reinier Feiner 0−1
I4 Esper van Baar César Becx 1−0
I5 César Becx Arjan Kreukniet 1−0
I5 Reinier Feiner Esper van Baar 1−0
I5 Robin Verhoeven Lennard den Boer 0−1
I5 Ardin Bosboom Jaap van Putten 0−1
I6 Arjan Kreukniet Jaap van Putten 1−0
I6 Lennard den Boer Ardin Bosboom 1−0
I6 Esper van Baar Robin Verhoeven ½−½
I6 César Becx Reinier Feiner 1−0
I7 Reinier Feiner Arjan Kreukniet 1−0
I7 Robin Verhoeven César Becx 0−1
I7 Ardin Bosboom Esper van Baar 1−0
I7 Jaap van Putten Lennard den Boer ½−½
Nr. Wit Zwart Resultaat
J1 Eduard Coenen Jan Poppelaars 0−1
J1 Jord Ypma Timo Bottema 0−1
J1 Jasper Rijken Ornett Stork 0−1
J1 Joris Moes Mark van Putten 0−1
J2 Jan Poppelaars Mark van Putten 0−1
J2 Ornett Stork Joris Moes 0−1
J2 Timo Bottema Jasper Rijken 0−1
J2 Eduard Coenen Jord Ypma 0−1
J3 Jord Ypma Jan Poppelaars 0−1
J3 Jasper Rijken Eduard Coenen ½−½
J3 Joris Moes Timo Bottema 0−1
J3 Mark van Putten Ornett Stork 0−1
J4 Jan Poppelaars Ornett Stork 0−1
J4 Timo Bottema Mark van Putten 1−0
J4 Eduard Coenen Joris Moes ½−½
J4 Jord Ypma Jasper Rijken 1−0
J5 Jasper Rijken Jan Poppelaars 0−1
J5 Joris Moes Jord Ypma ½−½
J5 Mark van Putten Eduard Coenen 1−0
J5 Ornett Stork Timo Bottema 1−0
J6 Jan Poppelaars Timo Bottema 0−1
J6 Eduard Coenen Ornett Stork 0−1
J6 Jord Ypma Mark van Putten 0−1
J6 Jasper Rijken Joris Moes 0−1
J7 Joris Moes Jan Poppelaars 0−1
J7 Mark van Putten Jasper Rijken 1−0
J7 Ornett Stork Jord Ypma ½−½
J7 Timo Bottema Eduard Coenen 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
K1 Rogier Dijk Kenneth Grodotzki 1−0
K1 Gert van Bunderen Timo Yeh 0−1
K1 Oleksandr Ruzaykyn Rob Haast 1−0
K1 Arjen van Amerongen Peggy van Amerongen ½−½
K2 Kenneth Grodotzki Peggy van Amerongen 0−1
K2 Rob Haast Arjen van Amerongen 0−1
K2 Timo Yeh Oleksandr Ruzaykyn 0−1
K2 Rogier Dijk Gert van Bunderen 1−0
K3 Gert van Bunderen Kenneth Grodotzki 0−1
K3 Oleksandr Ruzaykyn Rogier Dijk 1−0
K3 Arjen van Amerongen Timo Yeh 1−0
K3 Peggy van Amerongen Rob Haast 1−0
K4 Kenneth Grodotzki Rob Haast 0−1
K4 Timo Yeh Peggy van Amerongen 0−1
K4 Rogier Dijk Arjen van Amerongen 0−1
K4 Gert van Bunderen Oleksandr Ruzaykyn 0−1
K5 Oleksandr Ruzaykyn Kenneth Grodotzki 0−1
K5 Arjen van Amerongen Gert van Bunderen 1−0
K5 Peggy van Amerongen Rogier Dijk 1−0
K5 Rob Haast Timo Yeh 0−1
K6 Kenneth Grodotzki Timo Yeh 0−1
K6 Rogier Dijk Rob Haast 1−0
K6 Gert van Bunderen Peggy van Amerongen 1−0
K6 Oleksandr Ruzaykyn Arjen van Amerongen 0−1
K7 Arjen van Amerongen Kenneth Grodotzki ½−½
K7 Peggy van Amerongen Oleksandr Ruzaykyn 1−0
K7 Rob Haast Gert van Bunderen 1−0
K7 Timo Yeh Rogier Dijk 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
L1 Hans de Lange Gert Legemaat 0−1
L1 Bart Plasmans Harmen van den Berg 0−1
L1 Huong Do Alef Boer 0−1
L1 Axel Harutyunyan Edwyn Mesman 1−0
L2 Gert Legemaat Edwyn Mesman 1−0
L2 Alef Boer Axel Harutyunyan ½−½
L2 Harmen van den Berg Huong Do 1−0
L2 Hans de Lange Bart Plasmans 1−0
L3 Bart Plasmans Gert Legemaat 0−1
L3 Huong Do Hans de Lange 1−0
L3 Axel Harutyunyan Harmen van den Berg 0−1
L3 Edwyn Mesman Alef Boer 0−1
L4 Gert Legemaat Alef Boer 1−0
L4 Harmen van den Berg Edwyn Mesman 1−0
L4 Hans de Lange Axel Harutyunyan 0−1
L4 Bart Plasmans Huong Do 0−1
L5 Huong Do Gert Legemaat 0−1
L5 Axel Harutyunyan Bart Plasmans 1−0
L5 Edwyn Mesman Hans de Lange 1−0
L5 Alef Boer Harmen van den Berg 0−1
L6 Gert Legemaat Harmen van den Berg 1−0
L6 Hans de Lange Alef Boer 0−1
L6 Bart Plasmans Edwyn Mesman 0−1
L6 Huong Do Axel Harutyunyan 0−1
L7 Axel Harutyunyan Gert Legemaat 0−1
L7 Edwyn Mesman Huong Do 0−1
L7 Alef Boer Bart Plasmans 1−0
L7 Harmen van den Berg Hans de Lange 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
M1 Jeroen van Winkoop Brent van Dusseldorp 1−0
M1 John van de Laar Ruben Hooghwerff 0−1
M1 Tommy Grooten Robbert van Dijkhuizen 0−1
M1 Jose Antonio Alonso Mike Kroon 0−1
M2 Brent van Dusseldorp Mike Kroon 0−1
M2 Robbert van Dijkhuizen Jose Antonio Alonso 1−0
M2 Ruben Hooghwerff Tommy Grooten 1−0
M2 Jeroen van Winkoop John van de Laar 1−0
M3 John van de Laar Brent van Dusseldorp 0−1
M3 Tommy Grooten Jeroen van Winkoop 0−1
M3 Jose Antonio Alonso Ruben Hooghwerff 1−0
M3 Mike Kroon Robbert van Dijkhuizen 1−0
M4 Brent van Dusseldorp Robbert van Dijkhuizen 0−1
M4 Ruben Hooghwerff Mike Kroon 1−0
M4 Jeroen van Winkoop Jose Antonio Alonso 1−0
M4 John van de Laar Tommy Grooten 0−1
M5 Tommy Grooten Brent van Dusseldorp 1−0
M5 Jose Antonio Alonso John van de Laar 1−0
M5 Mike Kroon Jeroen van Winkoop 0−1
M5 Robbert van Dijkhuizen Ruben Hooghwerff 1−0
M6 Brent van Dusseldorp Ruben Hooghwerff 1−0
M6 Jeroen van Winkoop Robbert van Dijkhuizen 0−1
M6 John van de Laar Mike Kroon 0−1
M6 Tommy Grooten Jose Antonio Alonso 1−0
M7 Jose Antonio Alonso Brent van Dusseldorp 0−1
M7 Mike Kroon Tommy Grooten 0−1
M7 Robbert van Dijkhuizen John van de Laar 1−0
M7 Ruben Hooghwerff Jeroen van Winkoop 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
N1 Marieke van Essen Frank Lambregts 0−1
N1 Frans van der Heiden Sarah Daif 0−1
N1 Domien Kuijpers Robin Duson 0−1
N1 Carlos Preuter Bart van Putten 1−0
N2 Frank Lambregts Bart van Putten 1−0
N2 Robin Duson Carlos Preuter 1−0
N2 Sarah Daif Domien Kuijpers 0−1
N2 Marieke van Essen Frans van der Heiden 0−1
N3 Frans van der Heiden Frank Lambregts 0−1
N3 Domien Kuijpers Marieke van Essen 1−0
N3 Carlos Preuter Sarah Daif 1−0
N3 Bart van Putten Robin Duson 1−0
N4 Frank Lambregts Robin Duson 1−0
N4 Sarah Daif Bart van Putten 0−1
N4 Marieke van Essen Carlos Preuter 1−0
N4 Frans van der Heiden Domien Kuijpers 0−1
N5 Domien Kuijpers Frank Lambregts 1−0
N5 Carlos Preuter Frans van der Heiden 1−0
N5 Bart van Putten Marieke van Essen 1−0
N5 Robin Duson Sarah Daif 1−0
N6 Frank Lambregts Sarah Daif 1−0
N6 Marieke van Essen Robin Duson 0−1
N6 Frans van der Heiden Bart van Putten 1−0
N6 Domien Kuijpers Carlos Preuter 0−1
N7 Carlos Preuter Frank Lambregts 1−0
N7 Bart van Putten Domien Kuijpers 1−0
N7 Robin Duson Frans van der Heiden 1−0
N7 Sarah Daif Marieke van Essen ½−½
Nr. Wit Zwart Resultaat
O1 Fabian Rijken Ron van Dijk 0−1
O1 Koen Haast Dave Wildschut 1−0
O1 Youri Gerritse Judith van Amerongen 1−0
O1 Harry Appelo Joppe Raats 0−1
O2 Ron van Dijk Joppe Raats 0−1
O2 Judith van Amerongen Harry Appelo 1−0
O2 Dave Wildschut Youri Gerritse 0−1
O2 Fabian Rijken Koen Haast 0−1
O3 Koen Haast Ron van Dijk 1−0
O3 Youri Gerritse Fabian Rijken 1−0
O3 Harry Appelo Dave Wildschut 1−0
O3 Joppe Raats Judith van Amerongen 1−0
O4 Ron van Dijk Judith van Amerongen 1−0
O4 Dave Wildschut Joppe Raats 0−1
O4 Fabian Rijken Harry Appelo 1−0
O4 Koen Haast Youri Gerritse 1−0
O5 Youri Gerritse Ron van Dijk 1−0
O5 Harry Appelo Koen Haast 0−1
O5 Joppe Raats Fabian Rijken 1−0
O5 Judith van Amerongen Dave Wildschut 1−0
O6 Ron van Dijk Dave Wildschut 1−0
O6 Fabian Rijken Judith van Amerongen 0−1
O6 Koen Haast Joppe Raats 1−0
O6 Youri Gerritse Harry Appelo 1−0
O7 Harry Appelo Ron van Dijk 1−0
O7 Joppe Raats Youri Gerritse ½−½
O7 Judith van Amerongen Koen Haast 0−1
O7 Dave Wildschut Fabian Rijken 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
P1 Sernin van de Krol Barbara Perrusset 0−1
P1 Wim Jongeneel Stefan Vleming 1−0
P1 David ter Weele Bert−Jan Boer 0−1
P2 Stefan Vleming David ter Weele 1−0
P2 Barbara Perrusset Wim Jongeneel 1−0
P2 Julian van Kuijk Sernin van de Krol 0−1
P3 Wim Jongeneel Julian van Kuijk 1−0
P3 David ter Weele Barbara Perrusset 0−1
P3 Bert−Jan Boer Stefan Vleming 1−0
P4 Barbara Perrusset Bert−Jan Boer 1−0
P4 Julian van Kuijk David ter Weele 0−1
P4 Sernin van de Krol Wim Jongeneel 0−1
P5 David ter Weele Sernin van de Krol 1−0
P5 Bert−Jan Boer Julian van Kuijk 1−0
P5 Stefan Vleming Barbara Perrusset 1−0
P6 Julian van Kuijk Stefan Vleming 0−1
P6 Sernin van de Krol Bert−Jan Boer 0−1
P6 Wim Jongeneel David ter Weele 1−0
P7 Bert−Jan Boer Wim Jongeneel 1−0
P7 Stefan Vleming Sernin van de Krol 1−0
P7 Barbara Perrusset Julian van Kuijk 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
Q1 Maarten Werkhoven Boran Karlioglu 1−0
Q1 Hans Uittenbogaard Theo van der Pol 1−0
Q1 John van Waardenberg Minas Avedissian 1−0
Q2 Theo van der Pol John van Waardenberg 0−1
Q2 Boran Karlioglu Hans Uittenbogaard 0−1
Q2 Frans Vreugdenhil Maarten Werkhoven ½−½
Q3 Hans Uittenbogaard Frans Vreugdenhil 0−1
Q3 John van Waardenberg Boran Karlioglu 0−1
Q3 Minas Avedissian Theo van der Pol 1−0
Q4 Boran Karlioglu Minas Avedissian 1−0
Q4 Frans Vreugdenhil John van Waardenberg 1−0
Q4 Maarten Werkhoven Hans Uittenbogaard 1−0
Q5 John van Waardenberg Maarten Werkhoven 0−1
Q5 Minas Avedissian Frans Vreugdenhil 0−1
Q5 Theo van der Pol Boran Karlioglu 1−0
Q6 Frans Vreugdenhil Theo van der Pol ½−½
Q6 Maarten Werkhoven Minas Avedissian 1−0
Q6 Hans Uittenbogaard John van Waardenberg 1−0
Q7 Minas Avedissian Hans Uittenbogaard 0−1
Q7 Theo van der Pol Maarten Werkhoven 0−1
Q7 Boran Karlioglu Frans Vreugdenhil 1−0

Nr. Speler   Afw.reden
R1 David van Kerkhof   Afw met bericht
R1 Zoltan Tamassy   Afw met bericht
R1 Wesley Vermeulen   Afw met bericht
R1 Evert Rademakers   Afw met bericht
R1 Jimmy van Zutphen   Afw met bericht
R1 Klaudio Kolakovic   Afw met bericht
R1 Franck Steenbekkers   Afw met bericht
R1 Arnim Bossy   Afw met bericht
R1 Rene Snoeck   Afw met bericht
R1 Maxim Le Clerq   Afw met bericht
R1 Vadim van Kuijk   Afw met bericht
R1 Filip van de Velde   Afw met bericht
R1 Amr Wazzan   Afw met bericht
P1 Julian van Kuijk   Paring bye
P2 Bert−Jan Boer   Paring bye
P3 Sernin van de Krol   Paring bye
P4 Stefan Vleming   Paring bye
P5 Wim Jongeneel   Paring bye
P6 Barbara Perrusset   Paring bye
P7 David ter Weele   Paring bye
Q1 Frans Vreugdenhil   Paring bye
Q2 Minas Avedissian   Paring bye
Q3 Maarten Werkhoven   Paring bye
Q4 Theo van der Pol   Paring bye
Q5 Hans Uittenbogaard   Paring bye
Q6 Boran Karlioglu   Paring bye
Q7 John van Waardenberg   Paring bye

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software