NK-Lightning 2019
NK Lightning - Ronde 4 - 15-06-2019
Locatie Koning Willem II Stadion Start datum 15-06-2019
Plaats Tilburg Eind datum 15-06-2019
Land Nederland Pairing systeem Amsterdams
Organisatie SG King Scheidsrechters Frans Peeters

Ronde 4
Pos Naam Prt W R V Pl Score TPR SRtg
1 Anish Giri 28 23 3 2 A 24,5 2617 2770
2 Mark Timmermans 28 19 4 5 A 21,0 2516 2460
3 Thomas Beerdsen 28 19 4 5 A 21,0 2475 2515
4 Manuel Bosboom 28 18 6 4 B 21,0 2422 2398
5 Hing Ting Lai 28 16 9 3 A 20,5 2456 2571
6 Niels Ondersteijn 27 17 5 5 B 20,5 2451 2424
7 Miguoel Admiraal 28 18 4 6 A 20,0 2408 2500
8 Liam Vrolijk 28 18 4 6 A 20,0 2484 2499
9 Twan Burg 28 18 4 6 C 20,0 2420 2422
10 Vincent Blom 28 14 11 3 B 19,5 2411 2267
11 Merijn van Delft 28 17 5 6 C 19,5 2332 2378
12 Stephane Bressac 28 19 1 8 D 19,5 2315 2308
13 Anne Haast 28 19 0 9 D 19,0 2293 2320
14 Joey Grochal 27 17 2 8 F 19,0 2296 2268
15 Mykhailo Dorokhin 27 16 3 8 B 18,5 2355 2364
16 Fitzgerald Krudde 28 18 1 9 C 18,5 2306 2305
17 Hugo ten Hertog 28 17 2 9 A 18,0 2387 2493
18 Robin Swinkels 28 16 4 8 A 18,0 2389 2414
19 Michiel Bosman 28 17 2 9 B 18,0 2329 2274
20 Anton van Rijn 28 17 2 9 E 18,0 2238 2205
21 Dragan Skrobic 28 16 3 9 B 17,5 2267 2450
22 Brent Burg 28 15 5 8 C 17,5 2214 2284
23 Bram van der Velden 28 16 3 9 F 17,5 2268 2155
24 Bob Jansen 28 16 2 10 D 17,0 2281 2202
25 Thomas Mollema 28 15 4 9 D 17,0 2163 2294
26 Erik Hoeksema 27 15 2 10 E 17,0 2223 2264
27 Frank Bellers 28 17 0 11 F 17,0 2213 2194
28 Richard Schelvis 28 16 2 10 H 17,0 2110 2060
29 Lars Vereggen 28 15 3 10 B 16,5 2202 2402
30 Dennis Kerstens 28 16 1 11 E 16,5 2167 2236
31 Herman Grooten 28 16 1 11 E 16,5 2133 2284
32 Ornett Stork 28 16 1 11 E 16,5 2100 2210
33 César Becx 28 16 1 11 G 16,5 2000 1990
34 Harmen van den Berg 28 16 1 11 H 16,5 2162 2169
35 Roland Daamen 28 15 3 10 L 16,5 2023 1979
36 Sjoerd van Roon 28 13 6 9 C 16,0 2311 1932
37 Bastien Dubessay 28 15 2 11 C 16,0 2219 2288
38 Lukas Boutens 28 13 6 9 C 16,0 2188 2304
39 Bram van den Berg 27 13 4 10 D 16,0 2280 2141
40 Arthur Maters 28 15 2 11 G 16,0 2099 2043
41 Ardin Bosboom 27 14 2 11 I 16,0 2115 2035
42 Axel Harutyunyan 28 14 4 10 I 16,0 2074 2006
43 Luuk Baselmans 28 14 4 10 K 16,0 2126 1969
44 Frank van Tellingen 28 15 1 12 B 15,5 2221 2278
45 Julien Boursier 28 15 1 12 G 15,5 2149 2112
46 Lennard den Boer 28 14 3 11 G 15,5 2070 2149
47 Diederik Lot 27 14 1 12 K 15,5 1989 2004
48 Sjaco Versteeg 28 15 1 12 L 15,5 2041 1990
49 Tim Lammens 28 11 8 9 C 15,0 2204 2393
50 Simon Provoost 28 15 0 13 D 15,0 2146 2206
51 Gert Legemaat 28 14 2 12 D 15,0 2126 2225
52 Pim Blijlevens 28 14 2 12 E 15,0 2134 2145
53 Tim Mazajchik 28 14 2 12 F 15,0 2131 2162
54 Sam Baselmans 28 15 0 13 G 15,0 2081 2076
55 Dustin Kuipers 28 14 2 12 J 15,0 2080 2043
56 Rogier Dijk 27 12 4 11 I 15,0 2022 2081
57 Tim Grutter 28 13 4 11 J 15,0 2110 1943
58 Jord Ypma 28 12 6 10 K 15,0 2080 1714
59 Khoi Pham 28 13 3 12 F 14,5 2116 2179
60 Cees IJzermans 28 13 3 12 H 14,5 2186 2118
61 Mark Clijsen 28 13 3 12 H 14,5 2054 2204
62 Oleksandr Ruzaykyn 28 14 1 13 J 14,5 2004 2129
63 Kenneth Grodotzki 28 12 5 11 N 14,5 1986 1996
64 Reinier Feiner 28 13 2 13 E 14,0 2081 1990
65 Peggy van Amerongen 28 13 2 13 F 14,0 2076 2019
66 Hamoen Habibi 28 14 0 14 G 14,0 2076 2088
67 Onno Elgersma 28 13 2 13 H 14,0 2088 2166
68 Koen Haast 28 13 2 13 I 14,0 1922 2214
69 Timo Bottema 28 13 2 13 I 14,0 2022 1976
70 Ilja Ozerov 28 11 6 11 K 14,0 2018 2128
71 Adrian Schoeneshoefer 28 11 6 11 J 14,0 2072 1884
72 Carlos Preuter 28 12 4 12 J 14,0 1969 1931
73 Youri Gerritse 28 12 4 12 L 14,0 1914 1973
74 Joppe Raats 28 13 2 13 L 14,0 1851 1789
75 Frans Konings 28 12 4 12 M 14,0 1968 2161
76 Stefan Vleming 27 12 2 13 M 14,0 1837 1725
77 Rob Haast 28 14 0 14 N 14,0 1961 1886
78 Edwyn Mesman 28 14 0 14 O 14,0 1932 2149
79 Andreas Walter 27 11 3 13 D 13,5 2194 2193
80 Sourav Bhattacharjee 28 13 1 14 F 13,5 2076 1977
81 Giorgio Nordio 28 13 1 14 H 13,5 2009 1991
82 Jan Poppelaars 28 12 3 13 H 13,5 2106 2122
83 Esper van Baar 28 10 7 11 I 13,5 1995 2127
84 Alef Boer 28 11 5 12 J 13,5 1984 2166
85 Arjan Kreukniet 27 12 1 14 M 13,5 1869 1788
86 Brent van Dusseldorp 28 13 1 14 M 13,5 1925 1738
87 Christopher Debray 28 12 2 14 F 13,0 2140 2363
88 Arjen van Amerongen 28 11 4 13 E 13,0 2021 2030
89 Mark van Putten 28 10 6 12 G 13,0 1930 2024
90 Kevin Schmidt 27 10 3 14 H 12,5 1926 2030
91 Robbert van Dijkhuizen 28 12 1 15 G 12,5 1877 1843
92 Stefan Hess 28 11 3 14 J 12,5 1999 1896
93 Joris Moes 28 11 3 14 L 12,5 1968 1956
94 Jaap van Putten 27 9 5 13 N 12,5 1958 1832
95 Dylan Achuthan 28 10 4 14 I 12,0 1968 1794
96 Robin Verhoeven 28 10 4 14 I 12,0 1907 1883
97 Mike Kroon 28 11 2 15 K 12,0 1826 1862
98 Timo Yeh 28 12 0 16 M 12,0 1881 1673
99 Bart van Putten 28 11 2 15 M 12,0 1811 1936
100 Hans de Lange 28 12 0 16 N 12,0 1892 1683
101 Ruben Hooghwerff 28 10 3 15 K 11,5 1841 1760
102 Eduard Coenen 27 9 3 15 N 11,5 1918 2015
103 Gert van Bunderen 27 9 3 15 O 11,5 1797 1781
104 Jose Antonio Alonso 28 10 3 15 O 11,5 1780 1871
105 Ron van Dijk 27 10 1 16 O 11,5 1731 1776
106 Frans van der Heiden 27 10 1 16 P 11,5 1762 1664
107 Marieke van Essen 27 9 3 15 P 11,5 1785 1554
108 Sarah Daif 26 8 3 15 P 11,5 1735 1755
109 Robin Duson 28 11 0 17 K 11,0 1875 2008
110 Jeroen van Winkoop 27 8 4 15 J 11,0 1898 1899
111 Frank Lambregts 27 9 2 16 K 11,0 1767 1835
112 Maarten Werkhoven 27 9 2 16 L 11,0 1735 1804
113 Huong Do 28 10 2 16 M 11,0 1842 1811
114 Barbara Perrusset 27 9 1 17 L 10,5 1728 1869
115 Domien Kuijpers 28 9 3 16 N 10,5 1784 1834
116 Jasper Rijken 28 9 3 16 N 10,5 1909 1898
117 Frans Vreugdenhil 27 8 3 16 O 10,5 1686 1986
118 Judith van Amerongen 28 10 1 17 O 10,5 1824 1661
119 Bart Plasmans 27 9 1 17 P 10,5 1758 1735
120 John van de Laar 26 8 1 17 Q 10,5 1641 1783
121 Tommy Grooten 27 8 2 17 L 10,0 1750 1580
122 Harry Appelo 27 9 0 18 P 10,0 1666 1820
123 John van Waardenberg 25 7 0 18 Q 10,0 1603 1720
124 Bert−Jan Boer 27 8 0 19 M 9,0 1703 1580
125 Wim Jongeneel 26 6 2 18 N 9,0 1643 1789
126 Dave Wildschut 27 7 2 18 Q 9,0 1709 1149
127 Minas Avedissian 25 6 0 19 Q 9,0 1560 1562
128 David ter Weele 27 7 1 19 O 8,5 1703 1499
129 Sernin van de Krol 25 4 2 19 Q 8,0 1493 1719
130 Fabian Rijken 26 5 2 19 P 8,0 1589 1484
131 Theo van der Pol 25 4 2 19 Q 8,0 1515 1523
132 Boran Karlioglu 25 4 0 21 P 7,0 1526 1220
133 Hans Uittenbogaard 27 5 1 21 O 6,5 1607 1660
134 Julian van Kuijk 25 2 0 23 Q 5,0 1354 1376

Nr. Wit Zwart Resultaat
A1 Hing Ting Lai Robin Swinkels 1−0
A1 Liam Vrolijk Miguoel Admiraal ½−½
A1 Hugo ten Hertog Thomas Beerdsen 0−1
A1 Mark Timmermans Anish Giri 0−1
A2 Robin Swinkels Anish Giri 0−1
A2 Thomas Beerdsen Mark Timmermans 1−0
A2 Miguoel Admiraal Hugo ten Hertog 0−1
A2 Hing Ting Lai Liam Vrolijk ½−½
A3 Liam Vrolijk Robin Swinkels 1−0
A3 Hugo ten Hertog Hing Ting Lai 0−1
A3 Mark Timmermans Miguoel Admiraal ½−½
A3 Anish Giri Thomas Beerdsen 1−0
A4 Robin Swinkels Thomas Beerdsen 0−1
A4 Miguoel Admiraal Anish Giri ½−½
A4 Hing Ting Lai Mark Timmermans 0−1
A4 Liam Vrolijk Hugo ten Hertog 1−0
A5 Hugo ten Hertog Robin Swinkels 0−1
A5 Mark Timmermans Liam Vrolijk 1−0
A5 Anish Giri Hing Ting Lai 1−0
A5 Thomas Beerdsen Miguoel Admiraal 0−1
A6 Robin Swinkels Miguoel Admiraal ½−½
A6 Hing Ting Lai Thomas Beerdsen ½−½
A6 Liam Vrolijk Anish Giri 0−1
A6 Hugo ten Hertog Mark Timmermans 1−0
A7 Mark Timmermans Robin Swinkels ½−½
A7 Anish Giri Hugo ten Hertog 1−0
A7 Thomas Beerdsen Liam Vrolijk ½−½
A7 Miguoel Admiraal Hing Ting Lai 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
B1 Vincent Blom Frank van Tellingen 1−0
B1 Michiel Bosman Niels Ondersteijn 1−0
B1 Manuel Bosboom Mykhailo Dorokhin 1−0
B1 Lars Vereggen Dragan Skrobic 1−0
B2 Frank van Tellingen Dragan Skrobic 0−1
B2 Mykhailo Dorokhin Lars Vereggen 1−0
B2 Niels Ondersteijn Manuel Bosboom ½−½
B2 Vincent Blom Michiel Bosman ½−½
B3 Michiel Bosman Frank van Tellingen 0−1
B3 Manuel Bosboom Vincent Blom ½−½
B3 Lars Vereggen Niels Ondersteijn 0−1
B3 Dragan Skrobic Mykhailo Dorokhin 0−1
B4 Frank van Tellingen Mykhailo Dorokhin ½−½
B4 Niels Ondersteijn Dragan Skrobic 1−0
B4 Vincent Blom Lars Vereggen 1−0
B4 Michiel Bosman Manuel Bosboom 0−1
B5 Manuel Bosboom Frank van Tellingen 1−0
B5 Lars Vereggen Michiel Bosman 0−1
B5 Dragan Skrobic Vincent Blom ½−½
B5 Mykhailo Dorokhin Niels Ondersteijn 0−1
B6 Frank van Tellingen Niels Ondersteijn 0−1
B6 Vincent Blom Mykhailo Dorokhin 1−0
B6 Michiel Bosman Dragan Skrobic 1−0
B6 Manuel Bosboom Lars Vereggen 1−0
B7 Lars Vereggen Frank van Tellingen 1−0
B7 Dragan Skrobic Manuel Bosboom ½−½
B7 Mykhailo Dorokhin Michiel Bosman 1−0
B7 Niels Ondersteijn Vincent Blom ½−½
Nr. Wit Zwart Resultaat
C1 Twan Burg Brent Burg 1−0
C1 Tim Lammens Bastien Dubessay 0−1
C1 Sjoerd van Roon Lukas Boutens 0−1
C1 Merijn van Delft Fitzgerald Krudde 1−0
C2 Brent Burg Fitzgerald Krudde 0−1
C2 Lukas Boutens Merijn van Delft 0−1
C2 Bastien Dubessay Sjoerd van Roon 0−1
C2 Twan Burg Tim Lammens 1−0
C3 Tim Lammens Brent Burg 0−1
C3 Sjoerd van Roon Twan Burg ½−½
C3 Merijn van Delft Bastien Dubessay 1−0
C3 Fitzgerald Krudde Lukas Boutens 1−0
C4 Brent Burg Lukas Boutens 1−0
C4 Bastien Dubessay Fitzgerald Krudde 1−0
C4 Twan Burg Merijn van Delft 1−0
C4 Tim Lammens Sjoerd van Roon ½−½
C5 Sjoerd van Roon Brent Burg 0−1
C5 Merijn van Delft Tim Lammens 1−0
C5 Fitzgerald Krudde Twan Burg ½−½
C5 Lukas Boutens Bastien Dubessay 1−0
C6 Brent Burg Bastien Dubessay ½−½
C6 Twan Burg Lukas Boutens 1−0
C6 Tim Lammens Fitzgerald Krudde 0−1
C6 Sjoerd van Roon Merijn van Delft ½−½
C7 Merijn van Delft Brent Burg 1−0
C7 Fitzgerald Krudde Sjoerd van Roon 1−0
C7 Lukas Boutens Tim Lammens ½−½
C7 Bastien Dubessay Twan Burg 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
D1 Bob Jansen Anne Haast 0−1
D1 Simon Provoost Andreas Walter 0−1
D1 Gert Legemaat Bram van den Berg 0−1
D1 Thomas Mollema Stephane Bressac 0−1
D2 Anne Haast Stephane Bressac 1−0
D2 Bram van den Berg Thomas Mollema 1−0
D2 Andreas Walter Gert Legemaat 0−1
D2 Bob Jansen Simon Provoost 1−0
D3 Simon Provoost Anne Haast 1−0
D3 Gert Legemaat Bob Jansen 0−1
D3 Thomas Mollema Andreas Walter 1−0
D3 Stephane Bressac Bram van den Berg 1−0
D4 Anne Haast Bram van den Berg 1−0
D4 Andreas Walter Stephane Bressac 0−1
D4 Bob Jansen Thomas Mollema 0−1
D4 Simon Provoost Gert Legemaat 0−1
D5 Gert Legemaat Anne Haast 0−1
D5 Thomas Mollema Simon Provoost 1−0
D5 Stephane Bressac Bob Jansen 1−0
D5 Bram van den Berg Andreas Walter 1−0
D6 Anne Haast Andreas Walter 1−0
D6 Bob Jansen Bram van den Berg 1−0
D6 Simon Provoost Stephane Bressac 0−1
D6 Gert Legemaat Thomas Mollema 0−1
D7 Thomas Mollema Anne Haast 0−1
D7 Stephane Bressac Gert Legemaat 1−0
D7 Bram van den Berg Simon Provoost 0−1
D7 Andreas Walter Bob Jansen 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
E1 Herman Grooten Reinier Feiner 1−0
E1 Dennis Kerstens Arjen van Amerongen 1−0
E1 Ornett Stork Pim Blijlevens 1−0
E1 Anton van Rijn Erik Hoeksema ½−½
E2 Reinier Feiner Erik Hoeksema 0−1
E2 Pim Blijlevens Anton van Rijn 1−0
E2 Arjen van Amerongen Ornett Stork 0−1
E2 Herman Grooten Dennis Kerstens 1−0
E3 Dennis Kerstens Reinier Feiner 1−0
E3 Ornett Stork Herman Grooten 0−1
E3 Anton van Rijn Arjen van Amerongen 1−0
E3 Erik Hoeksema Pim Blijlevens 1−0
E4 Reinier Feiner Pim Blijlevens 1−0
E4 Arjen van Amerongen Erik Hoeksema 0−1
E4 Herman Grooten Anton van Rijn 0−1
E4 Dennis Kerstens Ornett Stork 1−0
E5 Ornett Stork Reinier Feiner 1−0
E5 Anton van Rijn Dennis Kerstens 1−0
E5 Erik Hoeksema Herman Grooten 1−0
E5 Pim Blijlevens Arjen van Amerongen 0−1
E6 Reinier Feiner Arjen van Amerongen 1−0
E6 Herman Grooten Pim Blijlevens 0−1
E6 Dennis Kerstens Erik Hoeksema 1−0
E6 Ornett Stork Anton van Rijn 0−1
E7 Anton van Rijn Reinier Feiner 1−0
E7 Erik Hoeksema Ornett Stork 0−1
E7 Pim Blijlevens Dennis Kerstens 1−0
E7 Arjen van Amerongen Herman Grooten 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
F1 Sourav Bhattacharjee Christopher Debray 1−0
F1 Peggy van Amerongen Frank Bellers 0−1
F1 Bram van der Velden Khoi Pham ½−½
F1 Joey Grochal Tim Mazajchik 1−0
F2 Christopher Debray Tim Mazajchik 1−0
F2 Khoi Pham Joey Grochal 0−1
F2 Frank Bellers Bram van der Velden 0−1
F2 Sourav Bhattacharjee Peggy van Amerongen 1−0
F3 Peggy van Amerongen Christopher Debray 1−0
F3 Bram van der Velden Sourav Bhattacharjee 1−0
F3 Joey Grochal Frank Bellers 1−0
F3 Tim Mazajchik Khoi Pham 1−0
F4 Christopher Debray Khoi Pham 0−1
F4 Frank Bellers Tim Mazajchik 1−0
F4 Sourav Bhattacharjee Joey Grochal 0−1
F4 Peggy van Amerongen Bram van der Velden 0−1
F5 Bram van der Velden Christopher Debray 1−0
F5 Joey Grochal Peggy van Amerongen 1−0
F5 Tim Mazajchik Sourav Bhattacharjee 1−0
F5 Khoi Pham Frank Bellers 0−1
F6 Christopher Debray Frank Bellers 0−1
F6 Sourav Bhattacharjee Khoi Pham 0−1
F6 Peggy van Amerongen Tim Mazajchik 0−1
F6 Bram van der Velden Joey Grochal 0−1
F7 Joey Grochal Christopher Debray 1−0
F7 Tim Mazajchik Bram van der Velden 0−1
F7 Khoi Pham Peggy van Amerongen 0−1
F7 Frank Bellers Sourav Bhattacharjee 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
G1 Sam Baselmans César Becx 1−0
G1 Arthur Maters Hamoen Habibi 1−0
G1 Mark van Putten Julien Boursier 0−1
G1 Robbert van Dijkhuizen Lennard den Boer 0−1
G2 César Becx Lennard den Boer 1−0
G2 Julien Boursier Robbert van Dijkhuizen 1−0
G2 Hamoen Habibi Mark van Putten 1−0
G2 Sam Baselmans Arthur Maters 1−0
G3 Arthur Maters César Becx 1−0
G3 Mark van Putten Sam Baselmans 1−0
G3 Robbert van Dijkhuizen Hamoen Habibi 0−1
G3 Lennard den Boer Julien Boursier 1−0
G4 César Becx Julien Boursier 1−0
G4 Hamoen Habibi Lennard den Boer 0−1
G4 Sam Baselmans Robbert van Dijkhuizen 1−0
G4 Arthur Maters Mark van Putten 1−0
G5 Mark van Putten César Becx 0−1
G5 Robbert van Dijkhuizen Arthur Maters 1−0
G5 Lennard den Boer Sam Baselmans 0−1
G5 Julien Boursier Hamoen Habibi 1−0
G6 César Becx Hamoen Habibi 1−0
G6 Sam Baselmans Julien Boursier 0−1
G6 Arthur Maters Lennard den Boer 1−0
G6 Mark van Putten Robbert van Dijkhuizen ½−½
G7 Robbert van Dijkhuizen César Becx 0−1
G7 Lennard den Boer Mark van Putten 1−0
G7 Julien Boursier Arthur Maters 0−1
G7 Hamoen Habibi Sam Baselmans 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
H1 Giorgio Nordio Mark Clijsen 0−1
H1 Cees IJzermans Jan Poppelaars 1−0
H1 Onno Elgersma Richard Schelvis 0−1
H1 Harmen van den Berg Kevin Schmidt 1−0
H2 Mark Clijsen Kevin Schmidt 1−0
H2 Richard Schelvis Harmen van den Berg 1−0
H2 Jan Poppelaars Onno Elgersma 1−0
H2 Giorgio Nordio Cees IJzermans ½−½
H3 Cees IJzermans Mark Clijsen 0−1
H3 Onno Elgersma Giorgio Nordio 1−0
H3 Harmen van den Berg Jan Poppelaars 1−0
H3 Kevin Schmidt Richard Schelvis ½−½
H4 Mark Clijsen Richard Schelvis 0−1
H4 Jan Poppelaars Kevin Schmidt 1−0
H4 Giorgio Nordio Harmen van den Berg 0−1
H4 Cees IJzermans Onno Elgersma 0−1
H5 Onno Elgersma Mark Clijsen 1−0
H5 Harmen van den Berg Cees IJzermans ½−½
H5 Kevin Schmidt Giorgio Nordio 0−1
H5 Richard Schelvis Jan Poppelaars 1−0
H6 Mark Clijsen Jan Poppelaars ½−½
H6 Giorgio Nordio Richard Schelvis 0−1
H6 Cees IJzermans Kevin Schmidt 1−0
H6 Onno Elgersma Harmen van den Berg 0−1
H7 Harmen van den Berg Mark Clijsen 1−0
H7 Kevin Schmidt Onno Elgersma 1−0
H7 Richard Schelvis Cees IJzermans ½−½
H7 Jan Poppelaars Giorgio Nordio 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
I1 Robin Verhoeven Dylan Achuthan 1−0
I1 Rogier Dijk Timo Bottema 1−0
I1 Ardin Bosboom Axel Harutyunyan 1−0
I1 Koen Haast Esper van Baar 1−0
I2 Dylan Achuthan Esper van Baar 0−1
I2 Axel Harutyunyan Koen Haast 1−0
I2 Timo Bottema Ardin Bosboom 0−1
I2 Robin Verhoeven Rogier Dijk 0−1
I3 Rogier Dijk Dylan Achuthan 1−0
I3 Ardin Bosboom Robin Verhoeven 1−0
I3 Koen Haast Timo Bottema 0−1
I3 Esper van Baar Axel Harutyunyan 0−1
I4 Dylan Achuthan Axel Harutyunyan 0−1
I4 Timo Bottema Esper van Baar ½−½
I4 Robin Verhoeven Koen Haast 0−1
I4 Rogier Dijk Ardin Bosboom ½−½
I5 Ardin Bosboom Dylan Achuthan 0−1
I5 Koen Haast Rogier Dijk ½−½
I5 Esper van Baar Robin Verhoeven ½−½
I5 Axel Harutyunyan Timo Bottema 1−0
I6 Dylan Achuthan Timo Bottema 0−1
I6 Robin Verhoeven Axel Harutyunyan 0−1
I6 Rogier Dijk Esper van Baar 0−1
I6 Ardin Bosboom Koen Haast 1−0
I7 Koen Haast Dylan Achuthan ½−½
I7 Esper van Baar Ardin Bosboom 0−1
I7 Axel Harutyunyan Rogier Dijk ½−½
I7 Timo Bottema Robin Verhoeven 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
J1 Adrian Schoeneshoefer Oleksandr Ruzaykyn 1−0
J1 Stefan Hess Dustin Kuipers 0−1
J1 Alef Boer Tim Grutter 0−1
J1 Jeroen van Winkoop Carlos Preuter 0−1
J2 Oleksandr Ruzaykyn Carlos Preuter 1−0
J2 Tim Grutter Jeroen van Winkoop 1−0
J2 Dustin Kuipers Alef Boer ½−½
J2 Adrian Schoeneshoefer Stefan Hess 0−1
J3 Stefan Hess Oleksandr Ruzaykyn 1−0
J3 Alef Boer Adrian Schoeneshoefer ½−½
J3 Jeroen van Winkoop Dustin Kuipers 0−1
J3 Carlos Preuter Tim Grutter ½−½
J4 Oleksandr Ruzaykyn Tim Grutter 0−1
J4 Dustin Kuipers Carlos Preuter 0−1
J4 Adrian Schoeneshoefer Jeroen van Winkoop 1−0
J4 Stefan Hess Alef Boer 0−1
J5 Alef Boer Oleksandr Ruzaykyn 0−1
J5 Jeroen van Winkoop Stefan Hess ½−½
J5 Carlos Preuter Adrian Schoeneshoefer 0−1
J5 Tim Grutter Dustin Kuipers 0−1
J6 Oleksandr Ruzaykyn Dustin Kuipers 1−0
J6 Adrian Schoeneshoefer Tim Grutter ½−½
J6 Stefan Hess Carlos Preuter 0−1
J6 Alef Boer Jeroen van Winkoop ½−½
J7 Jeroen van Winkoop Oleksandr Ruzaykyn 0−1
J7 Carlos Preuter Alef Boer ½−½
J7 Tim Grutter Stefan Hess 1−0
J7 Dustin Kuipers Adrian Schoeneshoefer 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
K1 Ilja Ozerov Jord Ypma 0−1
K1 Robin Duson Luuk Baselmans 0−1
K1 Mike Kroon Frank Lambregts 1−0
K1 Ruben Hooghwerff Diederik Lot 0−1
K2 Jord Ypma Diederik Lot 1−0
K2 Frank Lambregts Ruben Hooghwerff 0−1
K2 Luuk Baselmans Mike Kroon 1−0
K2 Ilja Ozerov Robin Duson 1−0
K3 Robin Duson Jord Ypma 0−1
K3 Mike Kroon Ilja Ozerov ½−½
K3 Ruben Hooghwerff Luuk Baselmans 0−1
K3 Diederik Lot Frank Lambregts 1−0
K4 Jord Ypma Frank Lambregts ½−½
K4 Luuk Baselmans Diederik Lot ½−½
K4 Ilja Ozerov Ruben Hooghwerff 1−0
K4 Robin Duson Mike Kroon 0−1
K5 Mike Kroon Jord Ypma 0−1
K5 Ruben Hooghwerff Robin Duson 0−1
K5 Diederik Lot Ilja Ozerov 1−0
K5 Frank Lambregts Luuk Baselmans 0−1
K6 Jord Ypma Luuk Baselmans 0−1
K6 Ilja Ozerov Frank Lambregts 1−0
K6 Robin Duson Diederik Lot 0−1
K6 Mike Kroon Ruben Hooghwerff 0−1
K7 Ruben Hooghwerff Jord Ypma 0−1
K7 Diederik Lot Mike Kroon 1−0
K7 Frank Lambregts Robin Duson 1−0
K7 Luuk Baselmans Ilja Ozerov ½−½
Nr. Wit Zwart Resultaat
L1 Joppe Raats Roland Daamen 0−1
L1 Sjaco Versteeg Youri Gerritse 1−0
L1 Tommy Grooten Joris Moes 0−1
L1 Maarten Werkhoven Barbara Perrusset 1−0
L2 Roland Daamen Barbara Perrusset 1−0
L2 Joris Moes Maarten Werkhoven 1−0
L2 Youri Gerritse Tommy Grooten 1−0
L2 Joppe Raats Sjaco Versteeg 0−1
L3 Sjaco Versteeg Roland Daamen 0−1
L3 Tommy Grooten Joppe Raats 0−1
L3 Maarten Werkhoven Youri Gerritse 0−1
L3 Barbara Perrusset Joris Moes 0−1
L4 Roland Daamen Joris Moes 1−0
L4 Youri Gerritse Barbara Perrusset 1−0
L4 Joppe Raats Maarten Werkhoven 1−0
L4 Sjaco Versteeg Tommy Grooten 1−0
L5 Tommy Grooten Roland Daamen 0−1
L5 Maarten Werkhoven Sjaco Versteeg 0−1
L5 Barbara Perrusset Joppe Raats 0−1
L5 Joris Moes Youri Gerritse 0−1
L6 Roland Daamen Youri Gerritse 1−0
L6 Joppe Raats Joris Moes 1−0
L6 Sjaco Versteeg Barbara Perrusset 1−0
L6 Tommy Grooten Maarten Werkhoven ½−½
L7 Maarten Werkhoven Roland Daamen 0−1
L7 Barbara Perrusset Tommy Grooten 1−0
L7 Joris Moes Sjaco Versteeg 0−1
L7 Youri Gerritse Joppe Raats ½−½
Nr. Wit Zwart Resultaat
M1 Frans Konings Huong Do ½−½
M1 Bart van Putten Bert−Jan Boer 1−0
M1 Brent van Dusseldorp Stefan Vleming 0−1
M1 Timo Yeh Arjan Kreukniet 1−0
M2 Huong Do Arjan Kreukniet ½−½
M2 Stefan Vleming Timo Yeh 1−0
M2 Bert−Jan Boer Brent van Dusseldorp 0−1
M2 Frans Konings Bart van Putten 1−0
M3 Bart van Putten Huong Do 1−0
M3 Brent van Dusseldorp Frans Konings 1−0
M3 Timo Yeh Bert−Jan Boer 1−0
M3 Arjan Kreukniet Stefan Vleming 1−0
M4 Huong Do Stefan Vleming 0−1
M4 Bert−Jan Boer Arjan Kreukniet 0−1
M4 Frans Konings Timo Yeh 1−0
M4 Bart van Putten Brent van Dusseldorp 0−1
M5 Brent van Dusseldorp Huong Do 1−0
M5 Timo Yeh Bart van Putten 0−1
M5 Arjan Kreukniet Frans Konings 0−1
M5 Stefan Vleming Bert−Jan Boer 1−0
M6 Huong Do Bert−Jan Boer 1−0
M6 Frans Konings Stefan Vleming ½−½
M6 Bart van Putten Arjan Kreukniet 0−1
M6 Brent van Dusseldorp Timo Yeh 1−0
M7 Timo Yeh Huong Do 1−0
M7 Arjan Kreukniet Brent van Dusseldorp 1−0
M7 Stefan Vleming Bart van Putten 1−0
M7 Bert−Jan Boer Frans Konings 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
N1 Wim Jongeneel Kenneth Grodotzki 0−1
N1 Rob Haast Jasper Rijken 1−0
N1 Jaap van Putten Domien Kuijpers ½−½
N1 Eduard Coenen Hans de Lange 0−1
N2 Kenneth Grodotzki Hans de Lange 1−0
N2 Domien Kuijpers Eduard Coenen 0−1
N2 Jasper Rijken Jaap van Putten ½−½
N2 Wim Jongeneel Rob Haast 0−1
N3 Rob Haast Kenneth Grodotzki 1−0
N3 Jaap van Putten Wim Jongeneel 1−0
N3 Eduard Coenen Jasper Rijken 1−0
N3 Hans de Lange Domien Kuijpers 1−0
N4 Kenneth Grodotzki Domien Kuijpers 1−0
N4 Jasper Rijken Hans de Lange 1−0
N4 Wim Jongeneel Eduard Coenen 0−1
N4 Rob Haast Jaap van Putten 1−0
N5 Jaap van Putten Kenneth Grodotzki 0−1
N5 Eduard Coenen Rob Haast 0−1
N5 Hans de Lange Wim Jongeneel 1−0
N5 Domien Kuijpers Jasper Rijken 1−0
N6 Kenneth Grodotzki Jasper Rijken 1−0
N6 Wim Jongeneel Domien Kuijpers ½−½
N6 Rob Haast Hans de Lange 0−1
N6 Jaap van Putten Eduard Coenen 1−0
N7 Eduard Coenen Kenneth Grodotzki 0−1
N7 Hans de Lange Jaap van Putten 0−1
N7 Domien Kuijpers Rob Haast 0−1
N7 Jasper Rijken Wim Jongeneel 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
O1 Edwyn Mesman Jose Antonio Alonso 1−0
O1 Judith van Amerongen David ter Weele 0−1
O1 Frans Vreugdenhil Hans Uittenbogaard 1−0
O1 Gert van Bunderen Ron van Dijk 1−0
O2 Jose Antonio Alonso Ron van Dijk ½−½
O2 Hans Uittenbogaard Gert van Bunderen 0−1
O2 David ter Weele Frans Vreugdenhil 0−1
O2 Edwyn Mesman Judith van Amerongen 1−0
O3 Judith van Amerongen Jose Antonio Alonso ½−½
O3 Frans Vreugdenhil Edwyn Mesman 1−0
O3 Gert van Bunderen David ter Weele 1−0
O3 Ron van Dijk Hans Uittenbogaard 1−0
O4 Jose Antonio Alonso Hans Uittenbogaard 1−0
O4 David ter Weele Ron van Dijk 0−1
O4 Edwyn Mesman Gert van Bunderen 1−0
O4 Judith van Amerongen Frans Vreugdenhil 1−0
O5 Frans Vreugdenhil Jose Antonio Alonso 0−1
O5 Gert van Bunderen Judith van Amerongen 0−1
O5 Ron van Dijk Edwyn Mesman 0−1
O5 Hans Uittenbogaard David ter Weele 0−1
O6 Jose Antonio Alonso David ter Weele 1−0
O6 Edwyn Mesman Hans Uittenbogaard 1−0
O6 Judith van Amerongen Ron van Dijk 0−1
O6 Frans Vreugdenhil Gert van Bunderen 0−1
O7 Gert van Bunderen Jose Antonio Alonso ½−½
O7 Ron van Dijk Frans Vreugdenhil 1−0
O7 Hans Uittenbogaard Judith van Amerongen 0−1
O7 David ter Weele Edwyn Mesman 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
P1 Sarah Daif Harry Appelo 1−0
P1 Boran Karlioglu Bart Plasmans 0−1
P1 Marieke van Essen Frans van der Heiden 1−0
P2 Bart Plasmans Marieke van Essen ½−½
P2 Harry Appelo Boran Karlioglu 1−0
P2 Fabian Rijken Sarah Daif ½−½
P3 Boran Karlioglu Fabian Rijken 0−1
P3 Marieke van Essen Harry Appelo 0−1
P3 Frans van der Heiden Bart Plasmans 1−0
P4 Harry Appelo Frans van der Heiden 0−1
P4 Fabian Rijken Marieke van Essen 0−1
P4 Sarah Daif Boran Karlioglu 1−0
P5 Marieke van Essen Sarah Daif 1−0
P5 Frans van der Heiden Fabian Rijken 1−0
P5 Bart Plasmans Harry Appelo 1−0
P6 Fabian Rijken Bart Plasmans 0−1
P6 Sarah Daif Frans van der Heiden 1−0
P6 Boran Karlioglu Marieke van Essen 0−1
P7 Frans van der Heiden Boran Karlioglu 1−0
P7 Bart Plasmans Sarah Daif 0−1
P7 Harry Appelo Fabian Rijken 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
Q1 Julian van Kuijk Theo van der Pol 0−1
Q1 Dave Wildschut Minas Avedissian 1−0
Q1 John van de Laar John van Waardenberg 0−1
Q2 Minas Avedissian John van de Laar 0−1
Q2 Theo van der Pol Dave Wildschut 1−0
Q2 Sernin van de Krol Julian van Kuijk 1−0
Q3 Dave Wildschut Sernin van de Krol ½−½
Q3 John van de Laar Theo van der Pol 1−0
Q3 John van Waardenberg Minas Avedissian 0−1
Q4 Theo van der Pol John van Waardenberg 0−1
Q4 Sernin van de Krol John van de Laar 0−1
Q4 Julian van Kuijk Dave Wildschut 0−1
Q5 John van de Laar Julian van Kuijk 1−0
Q5 John van Waardenberg Sernin van de Krol 1−0
Q5 Minas Avedissian Theo van der Pol 1−0
Q6 Sernin van de Krol Minas Avedissian 0−1
Q6 Julian van Kuijk John van Waardenberg 0−1
Q6 Dave Wildschut John van de Laar ½−½
Q7 John van Waardenberg Dave Wildschut 0−1
Q7 Minas Avedissian Julian van Kuijk 1−0
Q7 Theo van der Pol Sernin van de Krol 1−0

Nr. Speler   Afw.reden
R1 David van Kerkhof   Afw met bericht
R1 Zoltan Tamassy   Afw met bericht
R1 Wesley Vermeulen   Afw met bericht
R1 Evert Rademakers   Afw met bericht
R1 Jimmy van Zutphen   Afw met bericht
R1 Klaudio Kolakovic   Afw met bericht
R1 Franck Steenbekkers   Afw met bericht
R1 Arnim Bossy   Afw met bericht
R1 Rene Snoeck   Afw met bericht
R1 Maxim Le Clerq   Afw met bericht
R1 Vadim van Kuijk   Afw met bericht
R1 Filip van de Velde   Afw met bericht
R1 Amr Wazzan   Afw met bericht
P1 Fabian Rijken   Paring bye
P2 Frans van der Heiden   Paring bye
P3 Sarah Daif   Paring bye
P4 Bart Plasmans   Paring bye
P5 Boran Karlioglu   Paring bye
P6 Harry Appelo   Paring bye
P7 Marieke van Essen   Paring bye
Q1 Sernin van de Krol   Paring bye
Q2 John van Waardenberg   Paring bye
Q3 Julian van Kuijk   Paring bye
Q4 Minas Avedissian   Paring bye
Q5 Dave Wildschut   Paring bye
Q6 Theo van der Pol   Paring bye
Q7 John van de Laar   Paring bye

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software