NK-Lightning 2019
NK Lightning - Finale - 15-06-2019
Locatie Koning Willem II Stadion Start datum 15-06-2019
Plaats Tilburg Eind datum 15-06-2019
Land Nederland Pairing systeem Amsterdams
Organisatie SG King Scheidsrechters Frans Peeters

Finale
Pos Naam Prt W R V Pl Score TPR SRtg
1 Hing Ting Lai 15 13 1 1 A 13,5 2558 2571
2 Anish Giri 15 12 2 1 A 13,0 2654 2770
3 Twan Burg 15 8 4 3 A 10,0 2463 2422
4 Miguoel Admiraal 15 7 5 3 A 9,5 2443 2500
5 Thomas Beerdsen 15 8 2 5 A 9,0 2476 2515
6 Niels Ondersteijn 15 8 2 5 A 9,0 2464 2424
7 Manuel Bosboom 15 8 1 6 A 8,5 2434 2398
8 Vincent Blom 15 6 4 5 A 8,0 2425 2267
9 Liam Vrolijk 15 7 1 7 A 7,5 2457 2499
10 Mark Timmermans 15 5 4 6 A 7,0 2467 2460
11 Merijn van Delft 15 5 4 6 A 7,0 2353 2378
12 Stephane Bressac 15 4 2 9 A 5,0 2311 2308
13 Fitzgerald Krudde 15 3 3 9 A 4,5 2299 2305
14 Mykhailo Dorokhin 15 3 1 11 A 3,5 2313 2364
15 Joey Grochal 15 1 4 10 A 3,0 2268 2268
16 Anne Haast 15 1 2 12 A 2,0 2248 2320
17 Hugo ten Hertog 15 13 0 2 B 13,0 2441 2493
18 Robin Swinkels 15 11 1 3 B 11,5 2415 2414
19 Lars Vereggen 15 10 3 2 B 11,5 2292 2402
20 Dragan Skrobic 15 10 2 3 B 11,0 2325 2450
21 Michiel Bosman 15 9 0 6 B 9,0 2334 2274
22 Thomas Mollema 15 7 2 6 B 8,0 2209 2294
23 Herman Grooten 15 7 2 6 B 8,0 2190 2284
24 Bob Jansen 15 7 0 8 B 7,0 2271 2202
25 Brent Burg 15 6 1 8 B 6,5 2218 2284
26 Dennis Kerstens 15 6 1 8 B 6,5 2189 2236
27 Bram van der Velden 15 5 1 9 B 5,5 2240 2155
28 Anton van Rijn 15 4 2 9 B 5,0 2210 2205
29 Erik Hoeksema 15 5 0 10 B 5,0 2200 2264
30 Richard Schelvis 15 5 0 10 B 5,0 2131 2060
31 Harmen van den Berg 15 3 2 10 B 4,0 2147 2169
32 Frank Bellers 15 2 3 10 B 3,5 2171 2194
33 Lukas Boutens 15 11 1 3 C 11,5 2220 2304
34 Frank van Tellingen 15 11 0 4 C 11,0 2233 2278
35 Bastien Dubessay 15 9 3 3 C 10,5 2223 2288
36 Bram van den Berg 15 10 1 4 C 10,5 2266 2141
37 Tim Lammens 15 9 3 3 C 10,5 2211 2393
38 Sjoerd van Roon 15 8 2 5 C 9,0 2266 1932
39 Ardin Bosboom 15 7 4 4 C 9,0 2136 2035
40 Luuk Baselmans 15 8 2 5 C 9,0 2145 1969
41 Arthur Maters 15 8 1 6 C 8,5 2117 2043
42 Julien Boursier 15 6 1 8 C 6,5 2116 2112
43 Diederik Lot 15 6 1 8 C 6,5 2015 2004
44 Roland Daamen 15 4 4 7 C 6,0 2028 1979
45 Lennard den Boer 15 6 0 9 C 6,0 2055 2149
46 Axel Harutyunyan 15 4 0 11 C 4,0 2029 2006
47 Sjaco Versteeg 15 1 1 13 C 1,5 1966 1990
48 César Becx 15 0 0 15 C 0,0 1915 1990
49 Mark Clijsen 13 10 1 2 D 12,5 2131 2204
50 Tim Grutter 13 8 1 4 D 10,5 2140 1943
51 Simon Provoost 13 8 0 5 D 10,0 2150 2206
52 Cees IJzermans 13 7 2 4 D 10,0 2180 2118
53 Oleksandr Ruzaykyn 13 7 0 6 D 9,0 2038 2129
54 Khoi Pham 13 5 3 5 D 8,5 2104 2179
55 Gert Legemaat 13 6 0 7 D 8,0 2102 2225
56 Tim Mazajchik 13 6 0 7 D 8,0 2107 2162
57 Dustin Kuipers 13 5 2 6 D 8,0 2075 2043
58 Rogier Dijk 13 5 2 6 D 8,0 2034 2081
59 Sam Baselmans 13 5 1 7 D 7,5 2066 2076
60 Jord Ypma 13 4 3 6 D 7,5 2074 1714
61 Kenneth Grodotzki 13 3 3 7 D 6,5 1987 1996
62 Pim Blijlevens 13 3 0 10 D 5,0 2058 2145
63 Reinier Feiner 13 10 1 2 E 12,5 2133 1990
64 Onno Elgersma 13 9 2 2 E 12,0 2124 2166
65 Koen Haast 13 9 2 2 E 12,0 2010 2214
66 Ilja Ozerov 13 8 3 2 E 11,5 2069 2128
67 Frans Konings 13 7 1 5 E 9,5 2000 2161
68 Timo Bottema 13 6 2 5 E 9,0 2033 1976
69 Adrian Schoeneshoefer 13 7 0 6 E 9,0 2069 1884
70 Hamoen Habibi 13 6 1 6 E 8,5 2059 2088
71 Edwyn Mesman 13 6 1 6 E 8,5 1958 2149
72 Carlos Preuter 13 6 0 7 E 8,0 1980 1931
73 Rob Haast 13 3 2 8 E 6,0 1942 1886
74 Joppe Raats 13 3 1 9 E 5,5 1861 1789
75 Peggy van Amerongen 13 2 0 11 E 4,0 1982 2019
76 Youri Gerritse 13 1 0 12 E 3,0 1855 1973
77 Andreas Walter 13 12 0 1 F 14,0 2229 2193
78 Christopher Debray 13 11 2 0 F 14,0 2187 2363
79 Giorgio Nordio 13 8 0 5 F 10,0 2037 1991
80 Alef Boer 13 7 2 4 F 10,0 2016 2166
81 Joris Moes 13 8 0 5 F 10,0 2010 1956
82 Jan Poppelaars 13 7 1 5 F 9,5 2092 2122
83 Esper van Baar 13 7 1 5 F 9,5 2016 2127
84 Sourav Bhattacharjee 13 6 1 6 F 8,5 2058 1977
85 Arjen van Amerongen 13 4 3 6 F 7,5 2002 2030
86 Mark van Putten 13 5 1 7 F 7,5 1940 2024
87 Kevin Schmidt 13 5 1 7 F 7,5 1937 2030
88 Arjan Kreukniet 13 2 1 10 F 4,5 1851 1788
89 Stefan Vleming 13 2 0 11 F 4,0 1823 1725
90 Brent van Dusseldorp 13 0 1 12 F 2,5 1855 1738
91 Robin Verhoeven 13 9 3 1 G 12,5 1951 1883
92 Eduard Coenen 13 9 3 1 G 12,5 1957 2015
93 Jaap van Putten 13 8 1 4 G 10,5 1953 1832
94 Robbert van Dijkhuizen 13 7 2 4 G 10,0 1889 1843
95 Dylan Achuthan 13 7 2 4 G 10,0 1952 1794
96 Stefan Hess 13 7 0 6 G 9,0 1954 1896
97 Bart van Putten 13 6 1 6 G 8,5 1816 1936
98 Ron van Dijk 13 6 0 7 G 8,0 1758 1776
99 Ruben Hooghwerff 13 4 2 7 G 7,0 1815 1760
100 Gert van Bunderen 13 5 0 8 G 7,0 1784 1781
101 Mike Kroon 13 4 1 8 G 6,5 1793 1862
102 Sarah Daif 13 4 1 8 G 6,5 1734 1755
103 Jose Antonio Alonso 13 4 0 9 G 6,0 1753 1871
104 Hans de Lange 13 3 0 10 G 5,0 1816 1683
105 Huong Do 13 11 0 2 H 13,0 1909 1811
106 Jeroen van Winkoop 13 10 1 2 H 12,5 1938 1899
107 Jasper Rijken 13 9 3 1 H 12,5 1945 1898
108 Domien Kuijpers 13 8 2 3 H 11,0 1835 1834
109 Marieke van Essen 13 7 1 5 H 9,5 1818 1554
110 Robin Duson 13 7 1 5 H 9,5 1867 2008
111 Frank Lambregts 13 5 2 6 H 8,0 1772 1835
112 John van de Laar 13 3 4 6 H 7,0 1671 1783
113 Maarten Werkhoven 13 3 3 7 H 6,5 1724 1804
114 Barbara Perrusset 13 3 3 7 H 6,5 1717 1869
115 Judith van Amerongen 13 4 1 8 H 6,5 1788 1661
116 Frans Vreugdenhil 13 3 2 8 H 6,0 1676 1986
117 Frans van der Heiden 13 3 1 9 H 5,5 1726 1664
118 Bart Plasmans 13 2 2 9 H 5,0 1711 1735
119 Dave Wildschut 13 13 0 0 I 15,0 1786 1149
120 Tommy Grooten 13 11 0 2 I 13,0 1765 1580
121 Harry Appelo 13 9 1 3 I 11,5 1677 1820
122 Fabian Rijken 13 9 1 3 I 11,5 1644 1484
123 Hans Uittenbogaard 13 8 0 5 I 10,0 1628 1660
124 Wim Jongeneel 13 6 0 7 I 8,0 1601 1789
125 John van Waardenberg 13 5 0 8 I 7,0 1553 1720
126 Bert−Jan Boer 13 5 0 8 I 7,0 1627 1580
127 Minas Avedissian 13 5 0 8 I 7,0 1532 1562
128 David ter Weele 13 5 0 8 I 7,0 1629 1499
129 Boran Karlioglu 13 5 0 8 I 7,0 1528 1220
130 Sernin van de Krol 13 4 0 9 I 6,0 1463 1719
131 Theo van der Pol 13 3 0 10 I 5,0 1456 1523
132 Julian van Kuijk 13 2 0 11 I 4,0 1333 1376
133 Ornett Stork 0 0 0 0 J 0,0 2100 2210
134 Timo Yeh 0 0 0 0 J 0,0 1881 1673
135 David van Kerkhof 0 0 0 0 J 0,0 2390
136 Zoltan Tamassy 0 0 0 0 J 0,0 2283
137 Wesley Vermeulen 0 0 0 0 J 0,0 2272
138 Evert Rademakers 0 0 0 0 J 0,0 2249
139 Jimmy van Zutphen 0 0 0 0 J 0,0 2233
140 Klaudio Kolakovic 0 0 0 0 J 0,0 2135
141 Franck Steenbekkers 0 0 0 0 J 0,0 2055
142 Arnim Bossy 0 0 0 0 J 0,0 2054
143 Rene Snoeck 0 0 0 0 J 0,0 2038
144 Maxim Le Clerq 0 0 0 0 J 0,0 1907
145 Vadim van Kuijk 0 0 0 0 J 0,0 1790
146 Filip van de Velde 0 0 0 0 J 0,0 1753
147 Amr Wazzan 0 0 0 0 J 0,0 1650

Nr. Wit Zwart Resultaat
A1 Stephane Bressac Anish Giri 0−1
A1 Niels Ondersteijn Joey Grochal 1−0
A1 Mykhailo Dorokhin Vincent Blom 0−1
A1 Anne Haast Fitzgerald Krudde 0−1
A1 Hing Ting Lai Merijn van Delft 1−0
A1 Thomas Beerdsen Manuel Bosboom 0−1
A1 Miguoel Admiraal Twan Burg ½−½
A1 Liam Vrolijk Mark Timmermans 0−1
A2 Anish Giri Mark Timmermans 0−1
A2 Twan Burg Liam Vrolijk 1−0
A2 Manuel Bosboom Miguoel Admiraal 0−1
A2 Merijn van Delft Thomas Beerdsen 0−1
A2 Fitzgerald Krudde Hing Ting Lai 0−1
A2 Vincent Blom Anne Haast 1−0
A2 Joey Grochal Mykhailo Dorokhin 1−0
A2 Stephane Bressac Niels Ondersteijn 0−1
A3 Niels Ondersteijn Anish Giri 0−1
A3 Mykhailo Dorokhin Stephane Bressac ½−½
A3 Anne Haast Joey Grochal 1−0
A3 Hing Ting Lai Vincent Blom 1−0
A3 Thomas Beerdsen Fitzgerald Krudde 1−0
A3 Miguoel Admiraal Merijn van Delft 0−1
A3 Liam Vrolijk Manuel Bosboom 1−0
A3 Mark Timmermans Twan Burg 0−1
A4 Anish Giri Twan Burg 1−0
A4 Manuel Bosboom Mark Timmermans 1−0
A4 Merijn van Delft Liam Vrolijk ½−½
A4 Fitzgerald Krudde Miguoel Admiraal 0−1
A4 Vincent Blom Thomas Beerdsen 0−1
A4 Joey Grochal Hing Ting Lai 0−1
A4 Stephane Bressac Anne Haast ½−½
A4 Niels Ondersteijn Mykhailo Dorokhin 1−0
A5 Mykhailo Dorokhin Anish Giri 0−1
A5 Anne Haast Niels Ondersteijn ½−½
A5 Hing Ting Lai Stephane Bressac 1−0
A5 Thomas Beerdsen Joey Grochal 1−0
A5 Miguoel Admiraal Vincent Blom ½−½
A5 Liam Vrolijk Fitzgerald Krudde 0−1
A5 Mark Timmermans Merijn van Delft 1−0
A5 Twan Burg Manuel Bosboom ½−½
A6 Anish Giri Manuel Bosboom 1−0
A6 Merijn van Delft Twan Burg 1−0
A6 Fitzgerald Krudde Mark Timmermans 0−1
A6 Vincent Blom Liam Vrolijk 0−1
A6 Joey Grochal Miguoel Admiraal ½−½
A6 Stephane Bressac Thomas Beerdsen 0−1
A6 Niels Ondersteijn Hing Ting Lai 0−1
A6 Mykhailo Dorokhin Anne Haast 1−0
A7 Anne Haast Anish Giri 0−1
A7 Hing Ting Lai Mykhailo Dorokhin 1−0
A7 Thomas Beerdsen Niels Ondersteijn 1−0
A7 Miguoel Admiraal Stephane Bressac 1−0
A7 Liam Vrolijk Joey Grochal 1−0
A7 Mark Timmermans Vincent Blom 0−1
A7 Twan Burg Fitzgerald Krudde 1−0
A7 Manuel Bosboom Merijn van Delft 1−0
A8 Anish Giri Merijn van Delft 1−0
A8 Fitzgerald Krudde Manuel Bosboom 0−1
A8 Vincent Blom Twan Burg ½−½
A8 Joey Grochal Mark Timmermans ½−½
A8 Stephane Bressac Liam Vrolijk 0−1
A8 Niels Ondersteijn Miguoel Admiraal 1−0
A8 Mykhailo Dorokhin Thomas Beerdsen 0−1
A8 Anne Haast Hing Ting Lai 0−1
A9 Hing Ting Lai Anish Giri 0−1
A9 Thomas Beerdsen Anne Haast 1−0
A9 Miguoel Admiraal Mykhailo Dorokhin 1−0
A9 Liam Vrolijk Niels Ondersteijn 0−1
A9 Mark Timmermans Stephane Bressac 0−1
A9 Twan Burg Joey Grochal 1−0
A9 Manuel Bosboom Vincent Blom 0−1
A9 Merijn van Delft Fitzgerald Krudde ½−½
A10 Anish Giri Fitzgerald Krudde 1−0
A10 Vincent Blom Merijn van Delft ½−½
A10 Joey Grochal Manuel Bosboom 0−1
A10 Stephane Bressac Twan Burg 0−1
A10 Niels Ondersteijn Mark Timmermans ½−½
A10 Mykhailo Dorokhin Liam Vrolijk 0−1
A10 Anne Haast Miguoel Admiraal 0−1
A10 Hing Ting Lai Thomas Beerdsen 1−0
A11 Thomas Beerdsen Anish Giri ½−½
A11 Miguoel Admiraal Hing Ting Lai 0−1
A11 Liam Vrolijk Anne Haast 1−0
A11 Mark Timmermans Mykhailo Dorokhin 0−1
A11 Twan Burg Niels Ondersteijn 0−1
A11 Manuel Bosboom Stephane Bressac 1−0
A11 Merijn van Delft Joey Grochal ½−½
A11 Fitzgerald Krudde Vincent Blom ½−½
A12 Anish Giri Vincent Blom 1−0
A12 Joey Grochal Fitzgerald Krudde ½−½
A12 Stephane Bressac Merijn van Delft 0−1
A12 Niels Ondersteijn Manuel Bosboom 1−0
A12 Mykhailo Dorokhin Twan Burg 0−1
A12 Anne Haast Mark Timmermans 0−1
A12 Hing Ting Lai Liam Vrolijk 1−0
A12 Thomas Beerdsen Miguoel Admiraal 0−1
A13 Miguoel Admiraal Anish Giri ½−½
A13 Liam Vrolijk Thomas Beerdsen 1−0
A13 Mark Timmermans Hing Ting Lai 0−1
A13 Twan Burg Anne Haast 1−0
A13 Manuel Bosboom Mykhailo Dorokhin 1−0
A13 Merijn van Delft Niels Ondersteijn 1−0
A13 Fitzgerald Krudde Stephane Bressac 0−1
A13 Vincent Blom Joey Grochal 1−0
A14 Anish Giri Joey Grochal 1−0
A14 Stephane Bressac Vincent Blom 1−0
A14 Niels Ondersteijn Fitzgerald Krudde 1−0
A14 Mykhailo Dorokhin Merijn van Delft 1−0
A14 Anne Haast Manuel Bosboom 0−1
A14 Hing Ting Lai Twan Burg ½−½
A14 Thomas Beerdsen Mark Timmermans ½−½
A14 Miguoel Admiraal Liam Vrolijk 1−0
A15 Liam Vrolijk Anish Giri 0−1
A15 Mark Timmermans Miguoel Admiraal ½−½
A15 Twan Burg Thomas Beerdsen 1−0
A15 Manuel Bosboom Hing Ting Lai 0−1
A15 Merijn van Delft Anne Haast 1−0
A15 Fitzgerald Krudde Mykhailo Dorokhin 1−0
A15 Vincent Blom Niels Ondersteijn 1−0
A15 Joey Grochal Stephane Bressac 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
B1 Dragan Skrobic Hugo ten Hertog 0−1
B1 Erik Hoeksema Robin Swinkels 0−1
B1 Richard Schelvis Lars Vereggen 0−1
B1 Bram van der Velden Thomas Mollema 0−1
B1 Harmen van den Berg Herman Grooten ½−½
B1 Frank Bellers Brent Burg 0−1
B1 Bob Jansen Michiel Bosman 0−1
B1 Anton van Rijn Dennis Kerstens ½−½
B2 Hugo ten Hertog Dennis Kerstens 1−0
B2 Michiel Bosman Anton van Rijn 1−0
B2 Brent Burg Bob Jansen 0−1
B2 Herman Grooten Frank Bellers 1−0
B2 Thomas Mollema Harmen van den Berg 1−0
B2 Lars Vereggen Bram van der Velden ½−½
B2 Robin Swinkels Richard Schelvis 1−0
B2 Dragan Skrobic Erik Hoeksema 1−0
B3 Erik Hoeksema Hugo ten Hertog 0−1
B3 Richard Schelvis Dragan Skrobic 1−0
B3 Bram van der Velden Robin Swinkels 0−1
B3 Harmen van den Berg Lars Vereggen 0−1
B3 Frank Bellers Thomas Mollema 0−1
B3 Bob Jansen Herman Grooten 1−0
B3 Anton van Rijn Brent Burg 1−0
B3 Dennis Kerstens Michiel Bosman 0−1
B4 Hugo ten Hertog Michiel Bosman 1−0
B4 Brent Burg Dennis Kerstens 0−1
B4 Herman Grooten Anton van Rijn 1−0
B4 Thomas Mollema Bob Jansen 0−1
B4 Lars Vereggen Frank Bellers 1−0
B4 Robin Swinkels Harmen van den Berg 0−1
B4 Dragan Skrobic Bram van der Velden 1−0
B4 Erik Hoeksema Richard Schelvis 1−0
B5 Richard Schelvis Hugo ten Hertog 0−1
B5 Bram van der Velden Erik Hoeksema 1−0
B5 Harmen van den Berg Dragan Skrobic 0−1
B5 Frank Bellers Robin Swinkels 1−0
B5 Bob Jansen Lars Vereggen 1−0
B5 Anton van Rijn Thomas Mollema 0−1
B5 Dennis Kerstens Herman Grooten 0−1
B5 Michiel Bosman Brent Burg 1−0
B6 Hugo ten Hertog Brent Burg 1−0
B6 Herman Grooten Michiel Bosman 0−1
B6 Thomas Mollema Dennis Kerstens 0−1
B6 Lars Vereggen Anton van Rijn 1−0
B6 Robin Swinkels Bob Jansen 1−0
B6 Dragan Skrobic Frank Bellers ½−½
B6 Erik Hoeksema Harmen van den Berg 1−0
B6 Richard Schelvis Bram van der Velden 0−1
B7 Bram van der Velden Hugo ten Hertog 0−1
B7 Harmen van den Berg Richard Schelvis 1−0
B7 Frank Bellers Erik Hoeksema 0−1
B7 Bob Jansen Dragan Skrobic 0−1
B7 Anton van Rijn Robin Swinkels 0−1
B7 Dennis Kerstens Lars Vereggen 0−1
B7 Michiel Bosman Thomas Mollema 0−1
B7 Brent Burg Herman Grooten 0−1
B8 Hugo ten Hertog Herman Grooten 1−0
B8 Thomas Mollema Brent Burg ½−½
B8 Lars Vereggen Michiel Bosman 1−0
B8 Robin Swinkels Dennis Kerstens 1−0
B8 Dragan Skrobic Anton van Rijn 1−0
B8 Erik Hoeksema Bob Jansen 1−0
B8 Richard Schelvis Frank Bellers 1−0
B8 Bram van der Velden Harmen van den Berg 1−0
B9 Harmen van den Berg Hugo ten Hertog 0−1
B9 Frank Bellers Bram van der Velden 1−0
B9 Bob Jansen Richard Schelvis 0−1
B9 Anton van Rijn Erik Hoeksema 1−0
B9 Dennis Kerstens Dragan Skrobic 0−1
B9 Michiel Bosman Robin Swinkels 0−1
B9 Brent Burg Lars Vereggen 1−0
B9 Herman Grooten Thomas Mollema ½−½
B10 Hugo ten Hertog Thomas Mollema 1−0
B10 Lars Vereggen Herman Grooten 1−0
B10 Robin Swinkels Brent Burg 1−0
B10 Dragan Skrobic Michiel Bosman 0−1
B10 Erik Hoeksema Dennis Kerstens 0−1
B10 Richard Schelvis Anton van Rijn 0−1
B10 Bram van der Velden Bob Jansen 0−1
B10 Harmen van den Berg Frank Bellers ½−½
B11 Frank Bellers Hugo ten Hertog 0−1
B11 Bob Jansen Harmen van den Berg 0−1
B11 Anton van Rijn Bram van der Velden 0−1
B11 Dennis Kerstens Richard Schelvis 0−1
B11 Michiel Bosman Erik Hoeksema 0−1
B11 Brent Burg Dragan Skrobic 0−1
B11 Herman Grooten Robin Swinkels 0−1
B11 Thomas Mollema Lars Vereggen 0−1
B12 Hugo ten Hertog Lars Vereggen 0−1
B12 Robin Swinkels Thomas Mollema 1−0
B12 Dragan Skrobic Herman Grooten 1−0
B12 Erik Hoeksema Brent Burg 0−1
B12 Richard Schelvis Michiel Bosman 1−0
B12 Bram van der Velden Dennis Kerstens 1−0
B12 Harmen van den Berg Anton van Rijn 0−1
B12 Frank Bellers Bob Jansen 0−1
B13 Bob Jansen Hugo ten Hertog 0−1
B13 Anton van Rijn Frank Bellers ½−½
B13 Dennis Kerstens Harmen van den Berg 1−0
B13 Michiel Bosman Bram van der Velden 1−0
B13 Brent Burg Richard Schelvis 1−0
B13 Herman Grooten Erik Hoeksema 1−0
B13 Thomas Mollema Dragan Skrobic 0−1
B13 Lars Vereggen Robin Swinkels ½−½
B14 Hugo ten Hertog Robin Swinkels 0−1
B14 Dragan Skrobic Lars Vereggen ½−½
B14 Erik Hoeksema Thomas Mollema 0−1
B14 Richard Schelvis Herman Grooten 0−1
B14 Bram van der Velden Brent Burg 0−1
B14 Harmen van den Berg Michiel Bosman 0−1
B14 Frank Bellers Dennis Kerstens 0−1
B14 Bob Jansen Anton van Rijn 1−0
B15 Anton van Rijn Hugo ten Hertog 0−1
B15 Dennis Kerstens Bob Jansen 1−0
B15 Michiel Bosman Frank Bellers 1−0
B15 Brent Burg Harmen van den Berg 1−0
B15 Herman Grooten Bram van der Velden 1−0
B15 Thomas Mollema Richard Schelvis 1−0
B15 Lars Vereggen Erik Hoeksema 1−0
B15 Robin Swinkels Dragan Skrobic 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
C1 Bram van den Berg Ardin Bosboom 1−0
C1 Diederik Lot Sjoerd van Roon 0−1
C1 Tim Lammens Luuk Baselmans 1−0
C1 Lukas Boutens Roland Daamen 1−0
C1 Bastien Dubessay Sjaco Versteeg 1−0
C1 Frank van Tellingen César Becx 1−0
C1 Lennard den Boer Axel Harutyunyan 1−0
C1 Julien Boursier Arthur Maters 0−1
C2 Ardin Bosboom Arthur Maters 0−1
C2 Axel Harutyunyan Julien Boursier 0−1
C2 César Becx Lennard den Boer 0−1
C2 Sjaco Versteeg Frank van Tellingen 0−1
C2 Roland Daamen Bastien Dubessay 0−1
C2 Luuk Baselmans Lukas Boutens 0−1
C2 Sjoerd van Roon Tim Lammens 1−0
C2 Bram van den Berg Diederik Lot 1−0
C3 Diederik Lot Ardin Bosboom ½−½
C3 Tim Lammens Bram van den Berg 1−0
C3 Lukas Boutens Sjoerd van Roon 1−0
C3 Bastien Dubessay Luuk Baselmans 1−0
C3 Frank van Tellingen Roland Daamen 1−0
C3 Lennard den Boer Sjaco Versteeg 1−0
C3 Julien Boursier César Becx 1−0
C3 Arthur Maters Axel Harutyunyan 0−1
C4 Ardin Bosboom Axel Harutyunyan 1−0
C4 César Becx Arthur Maters 0−1
C4 Sjaco Versteeg Julien Boursier 0−1
C4 Roland Daamen Lennard den Boer 0−1
C4 Luuk Baselmans Frank van Tellingen 1−0
C4 Sjoerd van Roon Bastien Dubessay 1−0
C4 Bram van den Berg Lukas Boutens 0−1
C4 Diederik Lot Tim Lammens 0−1
C5 Tim Lammens Ardin Bosboom ½−½
C5 Lukas Boutens Diederik Lot 0−1
C5 Bastien Dubessay Bram van den Berg 1−0
C5 Frank van Tellingen Sjoerd van Roon 0−1
C5 Lennard den Boer Luuk Baselmans 0−1
C5 Julien Boursier Roland Daamen 1−0
C5 Arthur Maters Sjaco Versteeg ½−½
C5 Axel Harutyunyan César Becx 1−0
C6 Ardin Bosboom César Becx 1−0
C6 Sjaco Versteeg Axel Harutyunyan 0−1
C6 Roland Daamen Arthur Maters 0−1
C6 Luuk Baselmans Julien Boursier 1−0
C6 Sjoerd van Roon Lennard den Boer 0−1
C6 Bram van den Berg Frank van Tellingen 1−0
C6 Diederik Lot Bastien Dubessay 1−0
C6 Tim Lammens Lukas Boutens ½−½
C7 Lukas Boutens Ardin Bosboom 0−1
C7 Bastien Dubessay Tim Lammens ½−½
C7 Frank van Tellingen Diederik Lot 1−0
C7 Lennard den Boer Bram van den Berg 0−1
C7 Julien Boursier Sjoerd van Roon 0−1
C7 Arthur Maters Luuk Baselmans 1−0
C7 Axel Harutyunyan Roland Daamen 1−0
C7 César Becx Sjaco Versteeg 0−1
C8 Ardin Bosboom Sjaco Versteeg 1−0
C8 Roland Daamen César Becx 1−0
C8 Luuk Baselmans Axel Harutyunyan 1−0
C8 Sjoerd van Roon Arthur Maters 0−1
C8 Bram van den Berg Julien Boursier 1−0
C8 Diederik Lot Lennard den Boer 0−1
C8 Tim Lammens Frank van Tellingen 0−1
C8 Lukas Boutens Bastien Dubessay 1−0
C9 Bastien Dubessay Ardin Bosboom ½−½
C9 Frank van Tellingen Lukas Boutens 1−0
C9 Lennard den Boer Tim Lammens 0−1
C9 Julien Boursier Diederik Lot 1−0
C9 Arthur Maters Bram van den Berg 1−0
C9 Axel Harutyunyan Sjoerd van Roon 0−1
C9 César Becx Luuk Baselmans 0−1
C9 Sjaco Versteeg Roland Daamen 0−1
C10 Ardin Bosboom Roland Daamen ½−½
C10 Luuk Baselmans Sjaco Versteeg 1−0
C10 Sjoerd van Roon César Becx 1−0
C10 Bram van den Berg Axel Harutyunyan 1−0
C10 Diederik Lot Arthur Maters 1−0
C10 Tim Lammens Julien Boursier 1−0
C10 Lukas Boutens Lennard den Boer 1−0
C10 Bastien Dubessay Frank van Tellingen 1−0
C11 Frank van Tellingen Ardin Bosboom 1−0
C11 Lennard den Boer Bastien Dubessay 0−1
C11 Julien Boursier Lukas Boutens 0−1
C11 Arthur Maters Tim Lammens 0−1
C11 Axel Harutyunyan Diederik Lot 0−1
C11 César Becx Bram van den Berg 0−1
C11 Sjaco Versteeg Sjoerd van Roon 0−1
C11 Roland Daamen Luuk Baselmans ½−½
C12 Ardin Bosboom Luuk Baselmans 0−1
C12 Sjoerd van Roon Roland Daamen ½−½
C12 Bram van den Berg Sjaco Versteeg 1−0
C12 Diederik Lot César Becx 1−0
C12 Tim Lammens Axel Harutyunyan 1−0
C12 Lukas Boutens Arthur Maters 1−0
C12 Bastien Dubessay Julien Boursier ½−½
C12 Frank van Tellingen Lennard den Boer 1−0
C13 Lennard den Boer Ardin Bosboom 0−1
C13 Julien Boursier Frank van Tellingen 0−1
C13 Arthur Maters Bastien Dubessay 0−1
C13 Axel Harutyunyan Lukas Boutens 0−1
C13 César Becx Tim Lammens 0−1
C13 Sjaco Versteeg Diederik Lot 0−1
C13 Roland Daamen Bram van den Berg ½−½
C13 Luuk Baselmans Sjoerd van Roon ½−½
C14 Ardin Bosboom Sjoerd van Roon 1−0
C14 Bram van den Berg Luuk Baselmans 1−0
C14 Diederik Lot Roland Daamen 0−1
C14 Tim Lammens Sjaco Versteeg 1−0
C14 Lukas Boutens César Becx 1−0
C14 Bastien Dubessay Axel Harutyunyan 1−0
C14 Frank van Tellingen Arthur Maters 1−0
C14 Lennard den Boer Julien Boursier 0−1
C15 Julien Boursier Ardin Bosboom 0−1
C15 Arthur Maters Lennard den Boer 1−0
C15 Axel Harutyunyan Frank van Tellingen 0−1
C15 César Becx Bastien Dubessay 0−1
C15 Sjaco Versteeg Lukas Boutens 0−1
C15 Roland Daamen Tim Lammens 1−0
C15 Luuk Baselmans Diederik Lot 1−0
C15 Sjoerd van Roon Bram van den Berg 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
D1 Jord Ypma Rogier Dijk 1−0
D1 Tim Grutter Gert Legemaat 1−0
D1 Kenneth Grodotzki Simon Provoost 0−1
D1 Dustin Kuipers Mark Clijsen 0−1
D1 Sam Baselmans Khoi Pham ½−½
D1 Cees IJzermans Tim Mazajchik 1−0
D1 Oleksandr Ruzaykyn Pim Blijlevens 1−0
D2 Rogier Dijk Pim Blijlevens 0−1
D2 Tim Mazajchik Oleksandr Ruzaykyn 1−0
D2 Khoi Pham Cees IJzermans ½−½
D2 Mark Clijsen Sam Baselmans 1−0
D2 Simon Provoost Dustin Kuipers 1−0
D2 Gert Legemaat Kenneth Grodotzki 0−1
D2 Jord Ypma Tim Grutter 0−1
D3 Tim Grutter Rogier Dijk 1−0
D3 Kenneth Grodotzki Jord Ypma ½−½
D3 Dustin Kuipers Gert Legemaat 1−0
D3 Sam Baselmans Simon Provoost 0−1
D3 Cees IJzermans Mark Clijsen 1−0
D3 Oleksandr Ruzaykyn Khoi Pham 0−1
D3 Pim Blijlevens Tim Mazajchik 1−0
D4 Rogier Dijk Tim Mazajchik 1−0
D4 Khoi Pham Pim Blijlevens 1−0
D4 Mark Clijsen Oleksandr Ruzaykyn 0−1
D4 Simon Provoost Cees IJzermans 0−1
D4 Gert Legemaat Sam Baselmans 1−0
D4 Jord Ypma Dustin Kuipers ½−½
D4 Tim Grutter Kenneth Grodotzki ½−½
D5 Kenneth Grodotzki Rogier Dijk 0−1
D5 Dustin Kuipers Tim Grutter 1−0
D5 Sam Baselmans Jord Ypma 1−0
D5 Cees IJzermans Gert Legemaat 0−1
D5 Oleksandr Ruzaykyn Simon Provoost 0−1
D5 Pim Blijlevens Mark Clijsen 0−1
D5 Tim Mazajchik Khoi Pham 1−0
D6 Rogier Dijk Khoi Pham ½−½
D6 Mark Clijsen Tim Mazajchik 1−0
D6 Simon Provoost Pim Blijlevens 1−0
D6 Gert Legemaat Oleksandr Ruzaykyn 1−0
D6 Jord Ypma Cees IJzermans ½−½
D6 Tim Grutter Sam Baselmans 1−0
D6 Kenneth Grodotzki Dustin Kuipers ½−½
D7 Dustin Kuipers Rogier Dijk 0−1
D7 Sam Baselmans Kenneth Grodotzki 0−1
D7 Cees IJzermans Tim Grutter 0−1
D7 Oleksandr Ruzaykyn Jord Ypma 1−0
D7 Pim Blijlevens Gert Legemaat 0−1
D7 Tim Mazajchik Simon Provoost 1−0
D7 Khoi Pham Mark Clijsen 0−1
D8 Rogier Dijk Mark Clijsen ½−½
D8 Simon Provoost Khoi Pham 0−1
D8 Gert Legemaat Tim Mazajchik 1−0
D8 Jord Ypma Pim Blijlevens 1−0
D8 Tim Grutter Oleksandr Ruzaykyn 0−1
D8 Kenneth Grodotzki Cees IJzermans 0−1
D8 Dustin Kuipers Sam Baselmans 0−1
D9 Sam Baselmans Rogier Dijk 0−1
D9 Cees IJzermans Dustin Kuipers 0−1
D9 Oleksandr Ruzaykyn Kenneth Grodotzki 1−0
D9 Pim Blijlevens Tim Grutter 0−1
D9 Tim Mazajchik Jord Ypma 0−1
D9 Khoi Pham Gert Legemaat 0−1
D9 Mark Clijsen Simon Provoost 1−0
D10 Rogier Dijk Simon Provoost 0−1
D10 Gert Legemaat Mark Clijsen 0−1
D10 Jord Ypma Khoi Pham 0−1
D10 Tim Grutter Tim Mazajchik 0−1
D10 Kenneth Grodotzki Pim Blijlevens 0−1
D10 Dustin Kuipers Oleksandr Ruzaykyn 1−0
D10 Sam Baselmans Cees IJzermans 1−0
D11 Cees IJzermans Rogier Dijk 1−0
D11 Oleksandr Ruzaykyn Sam Baselmans 1−0
D11 Pim Blijlevens Dustin Kuipers 0−1
D11 Tim Mazajchik Kenneth Grodotzki 1−0
D11 Khoi Pham Tim Grutter 0−1
D11 Mark Clijsen Jord Ypma 1−0
D11 Simon Provoost Gert Legemaat 1−0
D12 Rogier Dijk Gert Legemaat 1−0
D12 Jord Ypma Simon Provoost 0−1
D12 Tim Grutter Mark Clijsen 0−1
D12 Kenneth Grodotzki Khoi Pham 1−0
D12 Dustin Kuipers Tim Mazajchik 0−1
D12 Sam Baselmans Pim Blijlevens 1−0
D12 Cees IJzermans Oleksandr Ruzaykyn 1−0
D13 Oleksandr Ruzaykyn Rogier Dijk 1−0
D13 Pim Blijlevens Cees IJzermans 0−1
D13 Tim Mazajchik Sam Baselmans 0−1
D13 Khoi Pham Dustin Kuipers 1−0
D13 Mark Clijsen Kenneth Grodotzki 1−0
D13 Simon Provoost Tim Grutter 0−1
D13 Gert Legemaat Jord Ypma 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
E1 Onno Elgersma Koen Haast 0−1
E1 Frans Konings Joppe Raats 1−0
E1 Edwyn Mesman Adrian Schoeneshoefer 0−1
E1 Ilja Ozerov Rob Haast 0−1
E1 Hamoen Habibi Carlos Preuter 0−1
E1 Peggy van Amerongen Youri Gerritse 1−0
E1 Reinier Feiner Timo Bottema 1−0
E2 Koen Haast Timo Bottema 0−1
E2 Youri Gerritse Reinier Feiner 0−1
E2 Carlos Preuter Peggy van Amerongen 1−0
E2 Rob Haast Hamoen Habibi 0−1
E2 Adrian Schoeneshoefer Ilja Ozerov 0−1
E2 Joppe Raats Edwyn Mesman 0−1
E2 Onno Elgersma Frans Konings ½−½
E3 Frans Konings Koen Haast 0−1
E3 Edwyn Mesman Onno Elgersma 0−1
E3 Ilja Ozerov Joppe Raats 1−0
E3 Hamoen Habibi Adrian Schoeneshoefer 0−1
E3 Peggy van Amerongen Rob Haast 0−1
E3 Reinier Feiner Carlos Preuter 1−0
E3 Timo Bottema Youri Gerritse 1−0
E4 Koen Haast Youri Gerritse 1−0
E4 Carlos Preuter Timo Bottema 1−0
E4 Rob Haast Reinier Feiner ½−½
E4 Adrian Schoeneshoefer Peggy van Amerongen 1−0
E4 Joppe Raats Hamoen Habibi 0−1
E4 Onno Elgersma Ilja Ozerov 0−1
E4 Frans Konings Edwyn Mesman 1−0
E5 Edwyn Mesman Koen Haast 0−1
E5 Ilja Ozerov Frans Konings 0−1
E5 Hamoen Habibi Onno Elgersma ½−½
E5 Peggy van Amerongen Joppe Raats 1−0
E5 Reinier Feiner Adrian Schoeneshoefer 1−0
E5 Timo Bottema Rob Haast 1−0
E5 Youri Gerritse Carlos Preuter 0−1
E6 Koen Haast Carlos Preuter 1−0
E6 Rob Haast Youri Gerritse 1−0
E6 Adrian Schoeneshoefer Timo Bottema 0−1
E6 Joppe Raats Reinier Feiner 0−1
E6 Onno Elgersma Peggy van Amerongen 1−0
E6 Frans Konings Hamoen Habibi 0−1
E6 Edwyn Mesman Ilja Ozerov ½−½
E7 Ilja Ozerov Koen Haast ½−½
E7 Hamoen Habibi Edwyn Mesman 0−1
E7 Peggy van Amerongen Frans Konings 0−1
E7 Reinier Feiner Onno Elgersma 0−1
E7 Timo Bottema Joppe Raats ½−½
E7 Youri Gerritse Adrian Schoeneshoefer 0−1
E7 Carlos Preuter Rob Haast 1−0
E8 Koen Haast Rob Haast ½−½
E8 Adrian Schoeneshoefer Carlos Preuter 0−1
E8 Joppe Raats Youri Gerritse 1−0
E8 Onno Elgersma Timo Bottema 1−0
E8 Frans Konings Reinier Feiner 0−1
E8 Edwyn Mesman Peggy van Amerongen 1−0
E8 Ilja Ozerov Hamoen Habibi 1−0
E9 Hamoen Habibi Koen Haast 0−1
E9 Peggy van Amerongen Ilja Ozerov 0−1
E9 Reinier Feiner Edwyn Mesman 1−0
E9 Timo Bottema Frans Konings 1−0
E9 Youri Gerritse Onno Elgersma 0−1
E9 Carlos Preuter Joppe Raats 0−1
E9 Rob Haast Adrian Schoeneshoefer 0−1
E10 Koen Haast Adrian Schoeneshoefer 1−0
E10 Joppe Raats Rob Haast 1−0
E10 Onno Elgersma Carlos Preuter 1−0
E10 Frans Konings Youri Gerritse 1−0
E10 Edwyn Mesman Timo Bottema 1−0
E10 Ilja Ozerov Reinier Feiner 1−0
E10 Hamoen Habibi Peggy van Amerongen 1−0
E11 Peggy van Amerongen Koen Haast 0−1
E11 Reinier Feiner Hamoen Habibi 1−0
E11 Timo Bottema Ilja Ozerov ½−½
E11 Youri Gerritse Edwyn Mesman 1−0
E11 Carlos Preuter Frans Konings 0−1
E11 Rob Haast Onno Elgersma 0−1
E11 Adrian Schoeneshoefer Joppe Raats 1−0
E12 Koen Haast Joppe Raats 1−0
E12 Onno Elgersma Adrian Schoeneshoefer 1−0
E12 Frans Konings Rob Haast 1−0
E12 Edwyn Mesman Carlos Preuter 1−0
E12 Ilja Ozerov Youri Gerritse 1−0
E12 Hamoen Habibi Timo Bottema 1−0
E12 Peggy van Amerongen Reinier Feiner 0−1
E13 Reinier Feiner Koen Haast 1−0
E13 Timo Bottema Peggy van Amerongen 1−0
E13 Youri Gerritse Hamoen Habibi 0−1
E13 Carlos Preuter Ilja Ozerov 0−1
E13 Rob Haast Edwyn Mesman 0−1
E13 Adrian Schoeneshoefer Frans Konings 1−0
E13 Joppe Raats Onno Elgersma 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
F1 Stefan Vleming Christopher Debray 0−1
F1 Arjan Kreukniet Alef Boer 0−1
F1 Kevin Schmidt Esper van Baar 0−1
F1 Andreas Walter Jan Poppelaars 1−0
F1 Brent van Dusseldorp Arjen van Amerongen ½−½
F1 Joris Moes Mark van Putten 1−0
F1 Sourav Bhattacharjee Giorgio Nordio 0−1
F2 Christopher Debray Giorgio Nordio 1−0
F2 Mark van Putten Sourav Bhattacharjee 1−0
F2 Arjen van Amerongen Joris Moes 0−1
F2 Jan Poppelaars Brent van Dusseldorp 1−0
F2 Esper van Baar Andreas Walter 0−1
F2 Alef Boer Kevin Schmidt 1−0
F2 Stefan Vleming Arjan Kreukniet 1−0
F3 Arjan Kreukniet Christopher Debray 0−1
F3 Kevin Schmidt Stefan Vleming 1−0
F3 Andreas Walter Alef Boer 1−0
F3 Brent van Dusseldorp Esper van Baar 0−1
F3 Joris Moes Jan Poppelaars 1−0
F3 Sourav Bhattacharjee Arjen van Amerongen 0−1
F3 Giorgio Nordio Mark van Putten 1−0
F4 Christopher Debray Mark van Putten 1−0
F4 Arjen van Amerongen Giorgio Nordio 0−1
F4 Jan Poppelaars Sourav Bhattacharjee 0−1
F4 Esper van Baar Joris Moes 1−0
F4 Alef Boer Brent van Dusseldorp 1−0
F4 Stefan Vleming Andreas Walter 0−1
F4 Arjan Kreukniet Kevin Schmidt 0−1
F5 Kevin Schmidt Christopher Debray 0−1
F5 Andreas Walter Arjan Kreukniet 1−0
F5 Brent van Dusseldorp Stefan Vleming 0−1
F5 Joris Moes Alef Boer 1−0
F5 Sourav Bhattacharjee Esper van Baar 1−0
F5 Giorgio Nordio Jan Poppelaars 1−0
F5 Mark van Putten Arjen van Amerongen 1−0
F6 Christopher Debray Arjen van Amerongen 1−0
F6 Jan Poppelaars Mark van Putten 1−0
F6 Esper van Baar Giorgio Nordio 1−0
F6 Alef Boer Sourav Bhattacharjee ½−½
F6 Stefan Vleming Joris Moes 0−1
F6 Arjan Kreukniet Brent van Dusseldorp 1−0
F6 Kevin Schmidt Andreas Walter 0−1
F7 Andreas Walter Christopher Debray 0−1
F7 Brent van Dusseldorp Kevin Schmidt 0−1
F7 Joris Moes Arjan Kreukniet 1−0
F7 Sourav Bhattacharjee Stefan Vleming 1−0
F7 Giorgio Nordio Alef Boer 0−1
F7 Mark van Putten Esper van Baar 1−0
F7 Arjen van Amerongen Jan Poppelaars ½−½
F8 Christopher Debray Jan Poppelaars 1−0
F8 Esper van Baar Arjen van Amerongen 0−1
F8 Alef Boer Mark van Putten 1−0
F8 Stefan Vleming Giorgio Nordio 0−1
F8 Arjan Kreukniet Sourav Bhattacharjee 0−1
F8 Kevin Schmidt Joris Moes 0−1
F8 Andreas Walter Brent van Dusseldorp 1−0
F9 Brent van Dusseldorp Christopher Debray 0−1
F9 Joris Moes Andreas Walter 0−1
F9 Sourav Bhattacharjee Kevin Schmidt 0−1
F9 Giorgio Nordio Arjan Kreukniet 0−1
F9 Mark van Putten Stefan Vleming 1−0
F9 Arjen van Amerongen Alef Boer 0−1
F9 Jan Poppelaars Esper van Baar 1−0
F10 Christopher Debray Esper van Baar ½−½
F10 Alef Boer Jan Poppelaars 0−1
F10 Stefan Vleming Arjen van Amerongen 0−1
F10 Arjan Kreukniet Mark van Putten ½−½
F10 Kevin Schmidt Giorgio Nordio 0−1
F10 Andreas Walter Sourav Bhattacharjee 1−0
F10 Brent van Dusseldorp Joris Moes 0−1
F11 Joris Moes Christopher Debray 0−1
F11 Sourav Bhattacharjee Brent van Dusseldorp 1−0
F11 Giorgio Nordio Andreas Walter 0−1
F11 Mark van Putten Kevin Schmidt 0−1
F11 Arjen van Amerongen Arjan Kreukniet 1−0
F11 Jan Poppelaars Stefan Vleming 1−0
F11 Esper van Baar Alef Boer 1−0
F12 Christopher Debray Alef Boer ½−½
F12 Stefan Vleming Esper van Baar 0−1
F12 Arjan Kreukniet Jan Poppelaars 0−1
F12 Kevin Schmidt Arjen van Amerongen ½−½
F12 Andreas Walter Mark van Putten 1−0
F12 Brent van Dusseldorp Giorgio Nordio 0−1
F12 Joris Moes Sourav Bhattacharjee 0−1
F13 Sourav Bhattacharjee Christopher Debray 0−1
F13 Giorgio Nordio Joris Moes 1−0
F13 Mark van Putten Brent van Dusseldorp 1−0
F13 Arjen van Amerongen Andreas Walter 0−1
F13 Jan Poppelaars Kevin Schmidt 1−0
F13 Esper van Baar Arjan Kreukniet 1−0
F13 Alef Boer Stefan Vleming 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
G1 Ron van Dijk Gert van Bunderen 1−0
G1 Bart van Putten Jaap van Putten ½−½
G1 Stefan Hess Eduard Coenen 1−0
G1 Robin Verhoeven Hans de Lange 1−0
G1 Jose Antonio Alonso Sarah Daif 1−0
G1 Mike Kroon Ruben Hooghwerff ½−½
G1 Robbert van Dijkhuizen Dylan Achuthan ½−½
G2 Gert van Bunderen Dylan Achuthan 0−1
G2 Ruben Hooghwerff Robbert van Dijkhuizen 0−1
G2 Sarah Daif Mike Kroon 0−1
G2 Hans de Lange Jose Antonio Alonso 0−1
G2 Eduard Coenen Robin Verhoeven ½−½
G2 Jaap van Putten Stefan Hess 1−0
G2 Ron van Dijk Bart van Putten 1−0
G3 Bart van Putten Gert van Bunderen 1−0
G3 Stefan Hess Ron van Dijk 1−0
G3 Robin Verhoeven Jaap van Putten 1−0
G3 Jose Antonio Alonso Eduard Coenen 0−1
G3 Mike Kroon Hans de Lange 0−1
G3 Robbert van Dijkhuizen Sarah Daif 1−0
G3 Dylan Achuthan Ruben Hooghwerff 1−0
G4 Gert van Bunderen Ruben Hooghwerff 1−0
G4 Sarah Daif Dylan Achuthan 1−0
G4 Hans de Lange Robbert van Dijkhuizen 1−0
G4 Eduard Coenen Mike Kroon 1−0
G4 Jaap van Putten Jose Antonio Alonso 1−0
G4 Ron van Dijk Robin Verhoeven 1−0
G4 Bart van Putten Stefan Hess 1−0
G5 Stefan Hess Gert van Bunderen 1−0
G5 Robin Verhoeven Bart van Putten 1−0
G5 Jose Antonio Alonso Ron van Dijk 0−1
G5 Mike Kroon Jaap van Putten 0−1
G5 Robbert van Dijkhuizen Eduard Coenen 0−1
G5 Dylan Achuthan Hans de Lange 1−0
G5 Ruben Hooghwerff Sarah Daif 1−0
G6 Gert van Bunderen Sarah Daif 1−0
G6 Hans de Lange Ruben Hooghwerff 1−0
G6 Eduard Coenen Dylan Achuthan ½−½
G6 Jaap van Putten Robbert van Dijkhuizen 1−0
G6 Ron van Dijk Mike Kroon 0−1
G6 Bart van Putten Jose Antonio Alonso 1−0
G6 Stefan Hess Robin Verhoeven 0−1
G7 Robin Verhoeven Gert van Bunderen 1−0
G7 Jose Antonio Alonso Stefan Hess 0−1
G7 Mike Kroon Bart van Putten 1−0
G7 Robbert van Dijkhuizen Ron van Dijk 1−0
G7 Dylan Achuthan Jaap van Putten 0−1
G7 Ruben Hooghwerff Eduard Coenen 0−1
G7 Sarah Daif Hans de Lange 1−0
G8 Gert van Bunderen Hans de Lange 1−0
G8 Eduard Coenen Sarah Daif ½−½
G8 Jaap van Putten Ruben Hooghwerff 1−0
G8 Ron van Dijk Dylan Achuthan 0−1
G8 Bart van Putten Robbert van Dijkhuizen 1−0
G8 Stefan Hess Mike Kroon 1−0
G8 Robin Verhoeven Jose Antonio Alonso 1−0
G9 Jose Antonio Alonso Gert van Bunderen 1−0
G9 Mike Kroon Robin Verhoeven 0−1
G9 Robbert van Dijkhuizen Stefan Hess 1−0
G9 Dylan Achuthan Bart van Putten 1−0
G9 Ruben Hooghwerff Ron van Dijk 1−0
G9 Sarah Daif Jaap van Putten 0−1
G9 Hans de Lange Eduard Coenen 0−1
G10 Gert van Bunderen Eduard Coenen 0−1
G10 Jaap van Putten Hans de Lange 1−0
G10 Ron van Dijk Sarah Daif 0−1
G10 Bart van Putten Ruben Hooghwerff 0−1
G10 Stefan Hess Dylan Achuthan 0−1
G10 Robin Verhoeven Robbert van Dijkhuizen ½−½
G10 Jose Antonio Alonso Mike Kroon 0−1
G11 Mike Kroon Gert van Bunderen 0−1
G11 Robbert van Dijkhuizen Jose Antonio Alonso 1−0
G11 Dylan Achuthan Robin Verhoeven 0−1
G11 Ruben Hooghwerff Stefan Hess 0−1
G11 Sarah Daif Bart van Putten 0−1
G11 Hans de Lange Ron van Dijk 0−1
G11 Eduard Coenen Jaap van Putten 1−0
G12 Gert van Bunderen Jaap van Putten 1−0
G12 Ron van Dijk Eduard Coenen 0−1
G12 Bart van Putten Hans de Lange 1−0
G12 Stefan Hess Sarah Daif 0−1
G12 Robin Verhoeven Ruben Hooghwerff ½−½
G12 Jose Antonio Alonso Dylan Achuthan 1−0
G12 Mike Kroon Robbert van Dijkhuizen 0−1
G13 Robbert van Dijkhuizen Gert van Bunderen 1−0
G13 Dylan Achuthan Mike Kroon 1−0
G13 Ruben Hooghwerff Jose Antonio Alonso 1−0
G13 Sarah Daif Robin Verhoeven 0−1
G13 Hans de Lange Stefan Hess 0−1
G13 Eduard Coenen Bart van Putten 1−0
G13 Jaap van Putten Ron van Dijk 0−1
Nr. Wit Zwart Resultaat
H1 Frank Lambregts Frans Vreugdenhil 1−0
H1 Barbara Perrusset Jeroen van Winkoop 0−1
H1 Judith van Amerongen Maarten Werkhoven 1−0
H1 John van de Laar Bart Plasmans 1−0
H1 Huong Do Frans van der Heiden 1−0
H1 Domien Kuijpers Marieke van Essen 1−0
H1 Jasper Rijken Robin Duson 1−0
H2 Frans Vreugdenhil Robin Duson 1−0
H2 Marieke van Essen Jasper Rijken 0−1
H2 Frans van der Heiden Domien Kuijpers 0−1
H2 Bart Plasmans Huong Do 0−1
H2 Maarten Werkhoven John van de Laar ½−½
H2 Jeroen van Winkoop Judith van Amerongen 1−0
H2 Frank Lambregts Barbara Perrusset 0−1
H3 Barbara Perrusset Frans Vreugdenhil 1−0
H3 Judith van Amerongen Frank Lambregts ½−½
H3 John van de Laar Jeroen van Winkoop 0−1
H3 Huong Do Maarten Werkhoven 1−0
H3 Domien Kuijpers Bart Plasmans 1−0
H3 Jasper Rijken Frans van der Heiden 1−0
H3 Robin Duson Marieke van Essen 1−0
H4 Frans Vreugdenhil Marieke van Essen 0−1
H4 Frans van der Heiden Robin Duson 0−1
H4 Bart Plasmans Jasper Rijken 0−1
H4 Maarten Werkhoven Domien Kuijpers 0−1
H4 Jeroen van Winkoop Huong Do 1−0
H4 Frank Lambregts John van de Laar 1−0
H4 Barbara Perrusset Judith van Amerongen 0−1
H5 Judith van Amerongen Frans Vreugdenhil 0−1
H5 John van de Laar Barbara Perrusset 1−0
H5 Huong Do Frank Lambregts 1−0
H5 Domien Kuijpers Jeroen van Winkoop 0−1
H5 Jasper Rijken Maarten Werkhoven 1−0
H5 Robin Duson Bart Plasmans 0−1
H5 Marieke van Essen Frans van der Heiden 1−0
H6 Frans Vreugdenhil Frans van der Heiden ½−½
H6 Bart Plasmans Marieke van Essen 1−0
H6 Maarten Werkhoven Robin Duson 1−0
H6 Jeroen van Winkoop Jasper Rijken ½−½
H6 Frank Lambregts Domien Kuijpers 0−1
H6 Barbara Perrusset Huong Do 0−1
H6 Judith van Amerongen John van de Laar 0−1
H7 John van de Laar Frans Vreugdenhil ½−½
H7 Huong Do Judith van Amerongen 1−0
H7 Domien Kuijpers Barbara Perrusset 0−1
H7 Jasper Rijken Frank Lambregts ½−½
H7 Robin Duson Jeroen van Winkoop 1−0
H7 Marieke van Essen Maarten Werkhoven 1−0
H7 Frans van der Heiden Bart Plasmans 1−0
H8 Frans Vreugdenhil Bart Plasmans 1−0
H8 Maarten Werkhoven Frans van der Heiden 1−0
H8 Jeroen van Winkoop Marieke van Essen 0−1
H8 Frank Lambregts Robin Duson 0−1
H8 Barbara Perrusset Jasper Rijken 0−1
H8 Judith van Amerongen Domien Kuijpers 0−1
H8 John van de Laar Huong Do 0−1
H9 Huong Do Frans Vreugdenhil 1−0
H9 Domien Kuijpers John van de Laar ½−½
H9 Jasper Rijken Judith van Amerongen 1−0
H9 Robin Duson Barbara Perrusset 1−0
H9 Marieke van Essen Frank Lambregts 1−0
H9 Frans van der Heiden Jeroen van Winkoop 0−1
H9 Bart Plasmans Maarten Werkhoven ½−½
H10 Frans Vreugdenhil Maarten Werkhoven 0−1
H10 Jeroen van Winkoop Bart Plasmans 1−0
H10 Frank Lambregts Frans van der Heiden 1−0
H10 Barbara Perrusset Marieke van Essen ½−½
H10 Judith van Amerongen Robin Duson 0−1
H10 John van de Laar Jasper Rijken 0−1
H10 Huong Do Domien Kuijpers 0−1
H11 Domien Kuijpers Frans Vreugdenhil 1−0
H11 Jasper Rijken Huong Do 0−1
H11 Robin Duson John van de Laar ½−½
H11 Marieke van Essen Judith van Amerongen 1−0
H11 Frans van der Heiden Barbara Perrusset 1−0
H11 Bart Plasmans Frank Lambregts 0−1
H11 Maarten Werkhoven Jeroen van Winkoop 0−1
H12 Frans Vreugdenhil Jeroen van Winkoop 0−1
H12 Frank Lambregts Maarten Werkhoven 1−0
H12 Barbara Perrusset Bart Plasmans ½−½
H12 Judith van Amerongen Frans van der Heiden 1−0
H12 John van de Laar Marieke van Essen 0−1
H12 Huong Do Robin Duson 1−0
H12 Domien Kuijpers Jasper Rijken ½−½
H13 Jasper Rijken Frans Vreugdenhil 1−0
H13 Robin Duson Domien Kuijpers 1−0
H13 Marieke van Essen Huong Do 0−1
H13 Frans van der Heiden John van de Laar 1−0
H13 Bart Plasmans Judith van Amerongen 0−1
H13 Maarten Werkhoven Barbara Perrusset ½−½
H13 Jeroen van Winkoop Frank Lambregts 1−0
Nr. Wit Zwart Resultaat
I1 Sernin van de Krol Boran Karlioglu 0−1
I1 Hans Uittenbogaard Theo van der Pol 1−0
I1 Bert−Jan Boer Minas Avedissian 1−0
I1 David ter Weele Tommy Grooten 0−1
I1 Julian van Kuijk John van Waardenberg 0−1
I1 Dave Wildschut Harry Appelo 1−0
I1 Wim Jongeneel Fabian Rijken 0−1
I2 Boran Karlioglu Fabian Rijken 0−1
I2 Harry Appelo Wim Jongeneel 1−0
I2 John van Waardenberg Dave Wildschut 0−1
I2 Tommy Grooten Julian van Kuijk 1−0
I2 Minas Avedissian David ter Weele 1−0
I2 Theo van der Pol Bert−Jan Boer 0−1
I2 Sernin van de Krol Hans Uittenbogaard 0−1
I3 Hans Uittenbogaard Boran Karlioglu 1−0
I3 Bert−Jan Boer Sernin van de Krol 0−1
I3 David ter Weele Theo van der Pol 0−1
I3 Julian van Kuijk Minas Avedissian 0−1
I3 Dave Wildschut Tommy Grooten 1−0
I3 Wim Jongeneel John van Waardenberg 0−1
I3 Fabian Rijken Harry Appelo ½−½
I4 Boran Karlioglu Harry Appelo 0−1
I4 John van Waardenberg Fabian Rijken 0−1
I4 Tommy Grooten Wim Jongeneel 1−0
I4 Minas Avedissian Dave Wildschut 0−1
I4 Theo van der Pol Julian van Kuijk 1−0
I4 Sernin van de Krol David ter Weele 0−1
I4 Hans Uittenbogaard Bert−Jan Boer 1−0
I5 Bert−Jan Boer Boran Karlioglu 1−0
I5 David ter Weele Hans Uittenbogaard 1−0
I5 Julian van Kuijk Sernin van de Krol 0−1
I5 Dave Wildschut Theo van der Pol 1−0
I5 Wim Jongeneel Minas Avedissian 1−0
I5 Fabian Rijken Tommy Grooten 0−1
I5 Harry Appelo John van Waardenberg 1−0
I6 Boran Karlioglu John van Waardenberg 0−1
I6 Tommy Grooten Harry Appelo 1−0
I6 Minas Avedissian Fabian Rijken 0−1
I6 Theo van der Pol Wim Jongeneel 0−1
I6 Sernin van de Krol Dave Wildschut 0−1
I6 Hans Uittenbogaard Julian van Kuijk 1−0
I6 Bert−Jan Boer David ter Weele 0−1
I7 David ter Weele Boran Karlioglu 0−1
I7 Julian van Kuijk Bert−Jan Boer 1−0
I7 Dave Wildschut Hans Uittenbogaard 1−0
I7 Wim Jongeneel Sernin van de Krol 1−0
I7 Fabian Rijken Theo van der Pol 1−0
I7 Harry Appelo Minas Avedissian 0−1
I7 John van Waardenberg Tommy Grooten 0−1
I8 Boran Karlioglu Tommy Grooten 0−1
I8 Minas Avedissian John van Waardenberg 1−0
I8 Theo van der Pol Harry Appelo 0−1
I8 Sernin van de Krol Fabian Rijken 0−1
I8 Hans Uittenbogaard Wim Jongeneel 0−1
I8 Bert−Jan Boer Dave Wildschut 0−1
I8 David ter Weele Julian van Kuijk 1−0
I9 Julian van Kuijk Boran Karlioglu 0−1
I9 Dave Wildschut David ter Weele 1−0
I9 Wim Jongeneel Bert−Jan Boer 0−1
I9 Fabian Rijken Hans Uittenbogaard 1−0
I9 Harry Appelo Sernin van de Krol 1−0
I9 John van Waardenberg Theo van der Pol 0−1
I9 Tommy Grooten Minas Avedissian 1−0
I10 Boran Karlioglu Minas Avedissian 1−0
I10 Theo van der Pol Tommy Grooten 0−1
I10 Sernin van de Krol John van Waardenberg 0−1
I10 Hans Uittenbogaard Harry Appelo 0−1
I10 Bert−Jan Boer Fabian Rijken 1−0
I10 David ter Weele Wim Jongeneel 0−1
I10 Julian van Kuijk Dave Wildschut 0−1
I11 Dave Wildschut Boran Karlioglu 1−0
I11 Wim Jongeneel Julian van Kuijk 0−1
I11 Fabian Rijken David ter Weele 1−0
I11 Harry Appelo Bert−Jan Boer 1−0
I11 John van Waardenberg Hans Uittenbogaard 0−1
I11 Tommy Grooten Sernin van de Krol 1−0
I11 Minas Avedissian Theo van der Pol 1−0
I12 Boran Karlioglu Theo van der Pol 1−0
I12 Sernin van de Krol Minas Avedissian 1−0
I12 Hans Uittenbogaard Tommy Grooten 1−0
I12 Bert−Jan Boer John van Waardenberg 0−1
I12 David ter Weele Harry Appelo 0−1
I12 Julian van Kuijk Fabian Rijken 0−1
I12 Dave Wildschut Wim Jongeneel 1−0
I13 Wim Jongeneel Boran Karlioglu 1−0
I13 Fabian Rijken Dave Wildschut 0−1
I13 Harry Appelo Julian van Kuijk 1−0
I13 John van Waardenberg David ter Weele 0−1
I13 Tommy Grooten Bert−Jan Boer 1−0
I13 Minas Avedissian Hans Uittenbogaard 0−1
I13 Theo van der Pol Sernin van de Krol 0−1

Nr. Speler   Afw.reden
J1 David van Kerkhof   Afw met bericht
J1 Zoltan Tamassy   Afw met bericht
J1 Wesley Vermeulen   Afw met bericht
J1 Evert Rademakers   Afw met bericht
J1 Jimmy van Zutphen   Afw met bericht
J1 Klaudio Kolakovic   Afw met bericht
J1 Franck Steenbekkers   Afw met bericht
J1 Arnim Bossy   Afw met bericht
J1 Rene Snoeck   Afw met bericht
J1 Maxim Le Clerq   Afw met bericht
J1 Vadim van Kuijk   Afw met bericht
J1 Filip van de Velde   Afw met bericht
J1 Amr Wazzan   Afw met bericht
J1 Timo Yeh   Afw met bericht
J1 Ornett Stork   Afw met bericht
D14 Jord Ypma   Paring bye
D14 Tim Grutter   Paring bye
D14 Kenneth Grodotzki   Paring bye
D14 Dustin Kuipers   Paring bye
D14 Sam Baselmans   Paring bye
D14 Cees IJzermans   Paring bye
D14 Oleksandr Ruzaykyn   Paring bye
D14 Pim Blijlevens   Paring bye
D14 Tim Mazajchik   Paring bye
D14 Khoi Pham   Paring bye
D14 Mark Clijsen   Paring bye
D14 Simon Provoost   Paring bye
D14 Gert Legemaat   Paring bye
D14 Rogier Dijk   Paring bye
D15 Jord Ypma   Paring bye
D15 Tim Grutter   Paring bye
D15 Kenneth Grodotzki   Paring bye
D15 Dustin Kuipers   Paring bye
D15 Sam Baselmans   Paring bye
D15 Cees IJzermans   Paring bye
D15 Oleksandr Ruzaykyn   Paring bye
D15 Pim Blijlevens   Paring bye
D15 Tim Mazajchik   Paring bye
D15 Khoi Pham   Paring bye
D15 Mark Clijsen   Paring bye
D15 Simon Provoost   Paring bye
D15 Gert Legemaat   Paring bye
D15 Rogier Dijk   Paring bye
E14 Onno Elgersma   Paring bye
E14 Frans Konings   Paring bye
E14 Edwyn Mesman   Paring bye
E14 Ilja Ozerov   Paring bye
E14 Hamoen Habibi   Paring bye
E14 Peggy van Amerongen   Paring bye
E14 Reinier Feiner   Paring bye
E14 Timo Bottema   Paring bye
E14 Youri Gerritse   Paring bye
E14 Carlos Preuter   Paring bye
E14 Rob Haast   Paring bye
E14 Adrian Schoeneshoefer   Paring bye
E14 Joppe Raats   Paring bye
E14 Koen Haast   Paring bye
E15 Onno Elgersma   Paring bye
E15 Frans Konings   Paring bye
E15 Edwyn Mesman   Paring bye
E15 Ilja Ozerov   Paring bye
E15 Hamoen Habibi   Paring bye
E15 Peggy van Amerongen   Paring bye
E15 Reinier Feiner   Paring bye
E15 Timo Bottema   Paring bye
E15 Youri Gerritse   Paring bye
E15 Carlos Preuter   Paring bye
E15 Rob Haast   Paring bye
E15 Adrian Schoeneshoefer   Paring bye
E15 Joppe Raats   Paring bye
E15 Koen Haast   Paring bye
F14 Stefan Vleming   Paring bye
F14 Arjan Kreukniet   Paring bye
F14 Kevin Schmidt   Paring bye
F14 Andreas Walter   Paring bye
F14 Brent van Dusseldorp   Paring bye
F14 Joris Moes   Paring bye
F14 Sourav Bhattacharjee   Paring bye
F14 Giorgio Nordio   Paring bye
F14 Mark van Putten   Paring bye
F14 Arjen van Amerongen   Paring bye
F14 Jan Poppelaars   Paring bye
F14 Esper van Baar   Paring bye
F14 Alef Boer   Paring bye
F14 Christopher Debray   Paring bye
F15 Stefan Vleming   Paring bye
F15 Arjan Kreukniet   Paring bye
F15 Kevin Schmidt   Paring bye
F15 Andreas Walter   Paring bye
F15 Brent van Dusseldorp   Paring bye
F15 Joris Moes   Paring bye
F15 Sourav Bhattacharjee   Paring bye
F15 Giorgio Nordio   Paring bye
F15 Mark van Putten   Paring bye
F15 Arjen van Amerongen   Paring bye
F15 Jan Poppelaars   Paring bye
F15 Esper van Baar   Paring bye
F15 Alef Boer   Paring bye
F15 Christopher Debray   Paring bye
G14 Ron van Dijk   Paring bye
G14 Bart van Putten   Paring bye
G14 Stefan Hess   Paring bye
G14 Robin Verhoeven   Paring bye
G14 Jose Antonio Alonso   Paring bye
G14 Mike Kroon   Paring bye
G14 Robbert van Dijkhuizen   Paring bye
G14 Dylan Achuthan   Paring bye
G14 Ruben Hooghwerff   Paring bye
G14 Sarah Daif   Paring bye
G14 Hans de Lange   Paring bye
G14 Eduard Coenen   Paring bye
G14 Jaap van Putten   Paring bye
G14 Gert van Bunderen   Paring bye
G15 Ron van Dijk   Paring bye
G15 Bart van Putten   Paring bye
G15 Stefan Hess   Paring bye
G15 Robin Verhoeven   Paring bye
G15 Jose Antonio Alonso   Paring bye
G15 Mike Kroon   Paring bye
G15 Robbert van Dijkhuizen   Paring bye
G15 Dylan Achuthan   Paring bye
G15 Ruben Hooghwerff   Paring bye
G15 Sarah Daif   Paring bye
G15 Hans de Lange   Paring bye
G15 Eduard Coenen   Paring bye
G15 Jaap van Putten   Paring bye
G15 Gert van Bunderen   Paring bye
H14 Frank Lambregts   Paring bye
H14 Barbara Perrusset   Paring bye
H14 Judith van Amerongen   Paring bye
H14 John van de Laar   Paring bye
H14 Huong Do   Paring bye
H14 Domien Kuijpers   Paring bye
H14 Jasper Rijken   Paring bye
H14 Robin Duson   Paring bye
H14 Marieke van Essen   Paring bye
H14 Frans van der Heiden   Paring bye
H14 Bart Plasmans   Paring bye
H14 Maarten Werkhoven   Paring bye
H14 Jeroen van Winkoop   Paring bye
H14 Frans Vreugdenhil   Paring bye
H15 Frank Lambregts   Paring bye
H15 Barbara Perrusset   Paring bye
H15 Judith van Amerongen   Paring bye
H15 John van de Laar   Paring bye
H15 Huong Do   Paring bye
H15 Domien Kuijpers   Paring bye
H15 Jasper Rijken   Paring bye
H15 Robin Duson   Paring bye
H15 Marieke van Essen   Paring bye
H15 Frans van der Heiden   Paring bye
H15 Bart Plasmans   Paring bye
H15 Maarten Werkhoven   Paring bye
H15 Jeroen van Winkoop   Paring bye
H15 Frans Vreugdenhil   Paring bye
I14 Sernin van de Krol   Paring bye
I14 Hans Uittenbogaard   Paring bye
I14 Bert−Jan Boer   Paring bye
I14 David ter Weele   Paring bye
I14 Julian van Kuijk   Paring bye
I14 Dave Wildschut   Paring bye
I14 Wim Jongeneel   Paring bye
I14 Fabian Rijken   Paring bye
I14 Harry Appelo   Paring bye
I14 John van Waardenberg   Paring bye
I14 Tommy Grooten   Paring bye
I14 Minas Avedissian   Paring bye
I14 Theo van der Pol   Paring bye
I14 Boran Karlioglu   Paring bye
I15 Sernin van de Krol   Paring bye
I15 Hans Uittenbogaard   Paring bye
I15 Bert−Jan Boer   Paring bye
I15 David ter Weele   Paring bye
I15 Julian van Kuijk   Paring bye
I15 Dave Wildschut   Paring bye
I15 Wim Jongeneel   Paring bye
I15 Fabian Rijken   Paring bye
I15 Harry Appelo   Paring bye
I15 John van Waardenberg   Paring bye
I15 Tommy Grooten   Paring bye
I15 Minas Avedissian   Paring bye
I15 Theo van der Pol   Paring bye
I15 Boran Karlioglu   Paring bye

Gegenereerd met Sevilla © JBF Software